Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudom szobatisztaságra...

Hogyan tudom szobatisztaságra nevelni a tengerimalacomat?

Figyelt kérdés

Most fél éves, nemrég vettem, sokszor kiengedem, hogy futkározzon és állandóan összepisil-kakil mindent.

Olvastam, hogy nehéz, de nem lehetetlen feladat megnevelni.

Írnátok jó módszereket? Legalább, hogy egy bizonyos helyre végezze a dolgát?


2010. okt. 9. 16:46
 1/2 anonim válasza:

Szia!


az én röfim három hónapos. Szokott jelezni ha wc-znie kell, úgy, hogy halkan mormog kicsit és elkezd szimatolni, forgolódni. És akkor visszarakom, kicsit később megint kiveszem. Érzik ők, hogy nem saját helyükön vannak és jeleznek. Próbálj erre hagyatkozni

2010. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, nehezen. Az egyik malacom szobatiszta volt. Lány volt, és egyedül volt tartva. A helyén egy helyre végezte a dolgát, kint a szobában pedig volt neki egy macskaWC forgáccsal, és mindig odament pisilni, kakilni. Nem tudom hogy csinálta, magától szokott rá. Egyszerűen mindig odament, nem csináltam semmi trükköt. Most van két hím malacom. Sem a helyükön, sem pedig a szobában nem hajlandóak egy helyre pisilni, kakilni, pedig nekik is van WC. Szóval, szerintem ez malacfüggő. De próbáld meg, hogy raksz egy macskawc-ben a szobába forgácsot, abba raksz pisis forgácsot, hogy érezze a szagot, és oda helyezet a wc-t, ahova általában többet szokott pisilni. Talán sikerül...
2010. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!