Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egyedül érdemes tartani a...

Egyedül érdemes tartani a törpenyuszikat?

Figyelt kérdés
Van egy aranybarna 8hónapos törpenyuszim, aki mellé keresnék társat.. De még nagyon gondolkodom ezen a fétisen, mivel nem tudom milyen korú törpenyuszit érdemes venni mellé? Meg, hogy egyáltalán jól kijönnek e egymással? Az én nyuszkóm fiú. De nem tudom, hogy mellé milyen neműt érdemes venni.? Nagyon köszi a válaszokat és a segitséget! ❤

2023. máj. 6. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Társas állatok, így nem érdemes egyedül tartani. 8 hónapos még fiatal, simán társíthatod. Ivartalanítani kell, és egy ellenkező nemű nyuszit hozni mellé.
2023. máj. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Eszedbe se jusson, egyenesen állatkínzás. Mindenképpen kell nekik társ.
2023. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Fétis? Milyen fétis? Mit akarsz te csinálni velük?
2023. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen mindenképp legyen párja. Az enyém kivirágzott amiután örökbe fogadtam neki egy társat, azóta elválaszthatatlanok. Főleg ha keveset vagy otthon akkor mindenképpen.


Ellentétes nemű, lehetőleg ivartalan nyuszit(a tiéd is legyen ivartalanítva)

kor igazából mindegy, az enyém 2 éves volt mikor egy 6 éves nyuszit hoztam mellé, és kb első perctől fogva nagy a szerelem.

2023. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Az én törpenyuszim egyedül volt, sosem volt magányos, amikor tehettem vele foglalkoztam, sokat szaladgálhatott, nem volt egyfolytában a ketrecében. És a cicával is nagyon jól kijöttek, mondhatni ő volt a társa. Viszont persze, valószínűleg nagyon jót tenne neki egy másik nyuszi
2023. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekünk a tenyésztő azt mondta, nem szabad bak nyuszi mellé nőstény nyuszit venni hanem ugyan olyan neműt kell. (Bak bak, nőstény nőstény) mit gondoltok erről?
2023. máj. 9. 06:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az Első Nyúlmentő Alapítvány véleményére adok ebben. Az ő weboldalukon minden fontos információt megtalálsz.
2023. máj. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Be tudnád linkelni?
2023. máj. 12. 06:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Google-ba beütve az első találat, de persze.

[link]

2023. máj. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A "tenyésztőre" ne hallgass akkor, az alap felállás az ivartalan bak plusz ivartalan nőstény kombó. Minden más rizikós.

És KELL neki társ. Kor mindegy. Fiatal nyuszit könnyebb szoktatni, de idősebbet is lehet attól.

2023. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!