Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez mi a fene volt? (A kérdés...

Ez mi a fene volt? (A kérdés túl rövid. )

Figyelt kérdés
Van két degum az egyik lány a másik - (nem tudjuk , nem lehet kézbe venni engem is megharapott , néha bekattan , de ez mellékes) , testvérek pár napja az egyik furcsán csipogott a másik rámászott OLDALRÓL és az is elkezdett lassan halkan csipogni mint aki meg akar pusztulni , én hüyle azt hittem hogy a iylenkor nyúlok be harapás nélkül kivehetem a tálat , de nem skerült, szerencsére nem harapott erősen de eléggé idegesít. Amúgy a lány viselkedik így , nem lehet hogy vemhes? A másikat lehet simogatni meg iylemsik . Jah és a nem tudni milyen nemű többször rámászott a lányra és próbálkozott , de a lány mindig elzavarta és egyszer nagyon összeverekedtek. Most semmi bajuk eggyüt rohangásznak ... nem értem
2010. okt. 9. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Az állatoknál néha elég zajos meg rumlis az udvarlás, valószínű fiú a másik, és ez minden baj okozója. Tartsátok őket külön, nem csak azért, mert testvérek, hanem mert a túl sok ellés nem tesz jót a lánynak.
2010. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy gond van hogy nincs másik ketrec és a közelben mindenhol legalább 16 000 ft + a cuccok bele ami nem olcsó ... Hát ez van ...
2010. okt. 10. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!