Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy tengerimalacnak jó a...

Egy tengerimalacnak jó a 61x41-es ketrec?

Figyelt kérdés
Sokat kiveszem majd futkározni akkor is ha jó, meg akkor is ha picit kisebbnek találjátok mint az átlagot.
2010. okt. 10. 10:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nagyon kicsi, főleg hogy a tengerimalac társas lény és minimum 2kell belőle. úgy meg pláne..
2010. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem baj, úgyis kiveszem napi három órát futkározni meg b-nőmnek is van hozzá is leviszem úgyhogy egyedül sem lesz. Azért köszui a választ, de ellesz bnene nem?
2010. okt. 10. 11:12
 3/17 anonim ***** válasza:

nem. nagyon kicsi. azt mondtad 3órát futkározhat. és a maradék napi 21 órát egy ilyen kicsi ketrecben egyedül tölteni?

szegényke:(

2010. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem elég! Én az aranyhörcsögömet tartottam 70x40-esben. Ebben szegény malac mozdulni sem tud. Napi 3 óra?! Valóban jól írta az előttem szóló, hogy a többi 21 órával mi lesz? Ne legyél önző, ha malacot tartasz, akkor add meg neki az optimális életkörülményeket. Nem ártana, ha tájékozódnál egy kicsit, a www.gemon.ro oldalon mindent megtalálsz a tengerimalacokkal kapcsolatban.
2010. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Remélem, ha a többi válasz is arról fog szólni, hogy nem elég ekkora hely, akkor megfontolod a tapasztalt tengerimalacosok tanácsát, és veszel egy nagyobbat!
2010. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jóvanna, csak akkor mondjátok meg hogy mekkora kell MINIMUM. ÉS AZ MENNYIBE KERÜL
2010. okt. 10. 12:07
 7/17 anonim ***** válasza:
Az enyém kb 50x30-asban élt és meg sem mozdult. Volt vagy 2 kilóxd
2010. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

nahát annál mlg minfdig jobb

és hangsúlyozom nagyon sokat fogok törődni vele!

2010. okt. 10. 12:13
 9/17 anonim ***** válasza:
Kettőt vegyél, és akkor 100x50-es ketrec kell, az meg olyan 10000 Ft környékén mozog, én is most vettem ennyiért és még szénatartó is volt hozzá, de van amelyikhez meg házikó van. És a Fressnapfot ajánlom.
2010. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval értek egyet, vegyél inkább két malacot, a malacok társas állatok, nem tudod pótolni a fajtársát, és az sem lenne elég, ha néha átvinnéd a barátnőd malacához. Az nem ugyanaz. 100x50-es ketrecet vegyél ha ketten vannak, ha egyedül. Ebben jól érzik magukat/magát. Fressnapfban 10 ezer forint, de van ahol olcsóbb is.
2010. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!