Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrec kell egy...

Mekkora ketrec kell egy tengerimalacnak? És mekkora kell kettőnek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Elve kettőt érdemes tartani, hiszen a malac a saját fajtársával érzi jól magát. Két malinak 100x50-es lenne ideális, de lehet nagyobb is. Érdemes felfelé bővíteni emelettel, mert szeretnek rá felugrani, puha rongyikon elterülnek, függőágyban heverésznek, szóval szeretik a kényelmet és puha bújókat.

[link]

2011. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nagyon édesek a képen a malackák és nagyon otthonos kis helyük van ((:

nekem csak egy malackám van és (ezek szerint)nagyon kicsi a ketrece,de most szeretnék neki egy társat,mert mostanában nagyon sokat rágja a ketrecet,egy ilyen ketrec elég lenne nekik?



[link]

2011. jan. 24. 17:36
 3/4 A kérdező kommentje:
ami a képen van az mekkora ketrec?
2011. jan. 24. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:

100x50-es, szerintem jó lesz, amit kinéztél, csak próbáld majd még otthonosabbá tenni. A malikádnak meg azonos nemű társat válassz, hogy elkerüld a szaporulatot, és legyen köztük minimum fél év korkülönbség. Ha pesti vagy akkor a Noé állatotthonból biztosan tudsz orvos által ellenőrzött, egészséges malackát kapni. Nekem is van onnét lánymalackám, akit a barátnőjével együtt kuka mellé tettek ketrecestől. Amúgy én a dél-alföldön lakom, csak ők megértek nekem annyit, hogy értük menjek.

[link]

2011. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!