Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elég egy 56cm-es ketrec két...

Elég egy 56cm-es ketrec két tengerimalacnak?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom h 80-100cm-es ketrec kell két malacnak.Szerintem az nagyon nagy.Azért gondolom, hogy a két kis malacomnak elég lenne, mert napi szinten kiveszem őket órák hosszára. Pontos adatok:56cm hosszú,32cm széles és 31cm magas.
2011. márc. 6. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül olvasod ezeket az adatokat sok helyen. Ez a minimum, egyébként meg két malacnak inkább az 50x100-as az ajánlott. Nincs olyan, hogy túl nagy! Egy állatnak minél nagyobb a helye, annál jobb. Úgyhogy malacnál a túl nagy nem létezik. Én az aranyhörcsögömet tartottam 70x30-asban. Úgyhogy két malacnak hidd el rettenetesen kicsi lesz! Meg sem fognak tudni moccanni benne, főleg ha berakod a kisházat, etetőtálakat miegymást, szóval fogadd meg a sok helyen leírt tanácsokat a mérettel kapcsolatban a malacok komfortérzete érdekében. Egyébként az én két malacom 100x100-as ketrecben van, és nagyon jól érzik magukat!
2011. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

www.gemon.ro


Olvasgasd a fórumot, sokat lehet tanulni tőlük!

2011. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Láttam sok jó ötletet.:)
2011. márc. 6. 19:16
 4/12 anonim ***** válasza:
kedves kérdező ! ha már van t.malacod akkor adj meg nekik mindent! nekem 100x80x50-es van. 20k ft volt. szerintem ekkora ketrecnek nem sok..
2011. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nagy a 100-as ketrec, én nagyobban tartom őket. Gyorsan megnőnek, 1,2kg-ot fognak nyomni és egymás agyára mennek ha kicsi a hely...
2011. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én mindent megadok nekik amit csak tudok, de sajnos nem vagyunk abban a helyzetben, hogy 20ezret költsünk ketrecre...
2011. márc. 6. 21:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha házilag barkácsolsz ketrecet a faanyag árából megvan az egész. Falapból az alja, oldala falécek + csirkeháló. Persze, hogy takaríthaó legyen jól ki kell találni.
2011. márc. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem elég, mert sokat rohangálnak. Vegyél neki egy nagy nyúlketrecet, 100x50x50-es körülit, vagy rakd ki a fürdőszobába futkosni őket, de vigyázz, mert nagy disznóólat csinálnak a lakásból pillanatok alatt :)
2011. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, de imádni valóak! :)Még csak egy malacom van, csütörtökön veszem mellé a másik malit, a ketrec meg remélhetőleg ebben a hónapban meg lesz.. Naponta kiveszem őket, tehát szerintem jól fogják magukat érezni abban a ketrecben is.
2011. márc. 8. 14:53
 10/12 krisztina24 válasza:
Szia! Nekem is két tengerimalackám van, és egy 120×50-es (asszem , a második értékben nem vagyok biztos) nyúlketrecben vannak, nagyon szeretik.Kell a hely, mert nálam a mai napig sokat rohangálnak, játszanak. :-)
2011. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!