Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam hozzá a...

Hogyan szoktassam hozzá a vadászgörényemet a vízhez?

Figyelt kérdés
Még kicsi 10 hetes és szeretném ha nem utálná a vizet! Bele tettem már kis vízbe játékokkal kupakokkal de csak 1 percre ugrott bele és már futott is ki. Rá 2 napra megint megakartam fürdetni de akkor is ugyan ez lett. Nem sok vízbe raktam éppen hogy ellepte a lábát.
2010. okt. 11. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad állandóan megfürdetni!!! Amúgy az én görényem sem szereti,akármit is teszek a vízbe.
2010. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem szabad igazából nem is fürdetés volt csak éppen hogy vizes lett! 1 ik állatunk sem szereti a vizet és most örülnék ha végre lenne 1 akit nem zavar ha vizes lesz. persze ha nem bírja akkor nem erőltetem de most össze csokizta magát és lekell mosni:)
2010. okt. 11. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne adj neki csokit,mert különben nem sokáig fog élni...
2010. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én pont ma furdettem meg az enyémet,mert már kissé budike volt..:D De o is utálja a vizet. Szét is lettem karmolva:S Szerintem,ha nem szereti,akkor nem.Nem kell eroltetni,nekem se szereti egyik állatom se,dehát ha ok budosen érzik jól magukat:D

Clau

2010. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
héha lehet neki adni v mi édességet úgy tudom. nem rendszerességgel fogom neki adni! most ha nem szereti meg a vizet akkor megint szenvedek fürdetésnél vele is:P már megszoktam:)
2010. okt. 11. 22:23
 6/8 A kérdező kommentje:
sima vízzel csak erősebb lesz a szaga? mit lehetne tenni fürdésen kívül hogy ne legyen szaga?
2010. okt. 12. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vettem neki kifejezett Panzi görény sampont,igaz hogy ritkán de megszoktam fürdetni vele,attól jó illata van.
2010. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi:) tusolni szeret lehet hogy azért mert az közbe masszírozza is:D veszek majd én is sampont és megfürdetem csak most elégé megviselte az oltás nem akarom még a fürdéssel is stresszelni!
2010. okt. 25. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!