Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a hörcsögömmel,...

Mit csináljak a hörcsögömmel, hogy ne rosszalkodjon?

Figyelt kérdés
Amikor leteszem szaladgálni az előszobába szabadon (hogy kicsit mozogjon), akkor nem mindig szaladgál, elég gyakran előfordul hogy megáll valamit rágcsálni (pl. ajtót), meg olyan helyekre menne, ahova nem szabad. Hogy érhetném azt el, hogy tényleg szabad legyen minden nap és mozogjon, de közbe ne rosszalkodjon?
2010. okt. 13. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

vegyél neki egy hörcsög-gömböt, ez egy műanyag gömb kicsi résekkel, hogy kapjon levegőt, van rajta egy "ajtó" amin be tudod tenni és szaladgál de mégsincs szabadon. (persze a méretére figyelj, hogy ne hajoljon meg hátra benne a gerince)

máshogyan hörcsögnél nem lehet elérni, hogy ne menjen be kis helyekre vagy ne rágjon meg mindent. A hörcsög nem kutya...

2010. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én régi mesekönyvekből falat építettem köré amikor letettem a padlóra. Persze nagy helyet kerítettem el neki. Tegyél be ebbe a térbe dolgokat, amibe belebújhat, és akkor nem uncsi neki.
2010. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

hörcsöggömböm van, de nem abba akarom futtatni, hanem szabadon.

2010. okt. 13. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!