Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Torpenyúl rideg tartás?

PITYUUUUUUU kérdése:

Torpenyúl rideg tartás?

Figyelt kérdés
Van egy 3 honapos korcs torpenyulam es gondoltam hogy ridegen tartanam

2023. júl. 31. 22:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Mennyire ajaljatok? Van lehetoseg hogy bent telejen de nagyon sokan ajanlottak nekem a rideg tartast.a nyul valami oroszlanfeju keverek
2023. júl. 31. 22:23
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolkodj ilyesmin. Ezek a nyulak nem élik túl az ilyet. Érzékenyek.
2023. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben akkor bent telel,osszel mikor vigyem be oktober-november?
2023. júl. 31. 23:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Most vidd be. Nem kinti tartasra lettek tenyesztve. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor talalj neki masik gazdat.

Nagyon erzekenyek az idojaras valtozasra, is.

2023. aug. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hobby állat, az állandó helye a lakásban legyen. De ha van kertetek, akkor se túl meleg, se túl hideg időben, egy biztonságosan elkerített füves helyen, ahol van bújója is, biztos szívesen tartózkodna nap közben. Persze legyen előtte víz, széna is, a fű, amire kiteszed ne legyen nedves vagy permetezett. Éjszakára minden nap vidd be! Nem mellesleg a társával legyen, remélem, van vagy lesz neki társa.
2023. aug. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben ,tarsa nincs neki de majd fogom fialtati es a lányát megtartom
2023. aug. 1. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki az alap tartási dolgokkal nincs tisztában az ne akarjon semmilyen állattól sem almot lehozni. Ez ugyanis nem ilyen egyszerű. A hozzáértés nélküli szaporítás egyenlő az állatkínzással. Így is több mint 100 gazdikereső nyúl van az Első Nyúlmentő Alapítvány gondozásában. Ne emeld a számukat... Vagy vásárolj neki társat tenyésztőtől vagy fogadj örökbe az alapítványtól. A kereskedéseket és a szaporítókat pedig kerüld el messzire.
2023. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az osszes kicsije megmarad szoval nem kerulnek el sehova ,mas nyulat meg nem hozok mert eleg egy fura temperamentuma van es féltem őt is meg a masik nyulat is
2023. aug. 2. 00:47
 9/10 A kérdező kommentje:
Es sajnos nincs nallunk nyulmento alapitvany,barcsak lenne :(
2023. aug. 2. 00:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Az Első Nyúlmentő Alapítvány országos szervezet. Fura temperamentumú állat vérvonalát meg nem kellene tovább vinni.
2023. aug. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!