Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá anyát egy...

Hogyan vegyem rá anyát egy tengeirmalac társ vételére?

Figyelt kérdés

Vna egy tengerimalacom, Pehely, és szeretnék neki egy társat, mert tudom hogy átrsas lények. Viszont csak 50x70 -es ketrecem van, és szeretnék neki nagyobbat de még kell 3000 forint hogy megelgyen az 55x100-as és abba elfér kettő.

Hogyan vegyem rá anytá, vagy tud valaki ingyen elvihető, vagy olcsó nagy nyúlketrecet olya 100x50-et?


2010. okt. 15. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha Pehelyt is nehezen engedte meg, akkor nem lesz könnyű meggyőzni. Láthatóan szomorú a malac egyedül? (gubbaszt, nem eszik, stb.?)

Viszont Anyukád lehet, hogy értékelni fogja, hogy ezek szerint már Te is gyűjtöttél arra, amit szeretnél, nem csak tőle kérsz. De ha nincs pénze, akkor nem tud segíteni, és lehet, ingerülten fog válaszolni, mert az ő gondjaihoz képest (számlák kaja stb.) kis problémának tűnik a malac sorsa.

Nagyszüleid nem pótolnák ki esetleg az összeget?

2010. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nincs ketrecem, de regisztrálj a szivesseg.net-re, biztos ad neked valaki, akinek már nincs szüksége rá.

Sok sikert!

2010. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem amúgy pénzünk van elég és nem gubbaszt hanme mozog, vidám meg eszik rendesen. És lehetne is csak azért nem akar hogy szerintem az enyém én vegyem meg. Korán tanít arra hogy nem futhatok hozzájuk minden esetben:) De hamarosan megtöröm, meg 3000 sebpénzt kapok egy hónapban szóval egy hónap és megvan:)
2010. okt. 15. 16:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, regisztráltam:)
2010. okt. 15. 19:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként Pehelyt könnyen megengedte.:) Csak a ketreccel van gond. De regisztráltam arra az oldalra, amit ajánlottál, kedves 2. úgyhogy remélem nemsokára lesz.
2010. okt. 15. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!