Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacomnak kell társ?

A tengerimalacomnak kell társ?

Figyelt kérdés
Tudjátok,van egy tengeri röfim,irtó cuki meg minden,de valahol azt hallottam,hogy az egyedül tartott tengerimalacok unatkoznak,magányosak.Ezt említettem a szüleimnek,de azt mondták,a disznóm már túl "öreg",és nem kéne.És valóban unatkozik,és azokat kérdezem akik jártak már hasonló cipőben.
2011. júl. 6. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen! Általában boldogtalanok egyedül. :(
2011. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Az én malackám egyedül van, és semmi baja. Ha foglalkozol vele (kiveszed, simogatod-azt imádják) akkor boldogan elvannak. Fiú-fiú verekedhet, lány-fiú meg folyton kicsiket fog csinálni...
2011. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A az ideális tartás az lenne, ha lenne egy társa (fiú-lány; lány-lány)de ezt fiatalkorában kellene hiszen az idősek nehezen barátkoznak meg a másikkal illetve az egyedüllétet szokta meg. Nekem egy 7 éves malacom van, világéletében egyedül volt és igen néha láttam rajta hogy unatkozik, de ha foglalkozok vele jól érzi magát:) én is akartam neki társat amikor meghallottam én is ezt, de akkor már 5 éves volt:(
2011. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

13:39-nek : És a lány-lány párosítás?? :)

Tényleg unatkoznak egyébként.

2011. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és egyébként azért sem lehetne szerintem társa mert még őt is alig engedték meg.Amúgy meg sokat foglalkozok vele. :) És nekem is pont öt éves!
2011. júl. 6. 15:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mármint egyedül unatkoznak. :)
2011. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem már nem kellene mellé társ.Te foglalkozz vele.Ha új malac kerül hozzá lehetséges hogy megöli..vagy ha nem akkor a legtöbbször verekedni fognak.( és amikor az új malachpz nyúlsz lehet megharap)
2011. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jaj,örülök hogy nem vettünk mellé még egyet!


És egyébként,eleve nem kaptuk túl fiatalon...vagy ki tudja,az életkorát nem is mondták,állatkereskedőktől vettük,de szerintem a nemét is eltévesztették!


A további válaszokat is köszönöm! :)

2011. júl. 6. 17:19
 9/9 anonim ***** válasza:

én malacom is egyedül van, de semmi baja.

foglalkozz vele sokat és meglesz egyedül is :)

13L

2011. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!