Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha egy mezei nyulat úgy...

Ha egy mezei nyulat úgy tartanánk, mint egy sima házinyuszit, mi történne vele?

Figyelt kérdés
Nekem négy macskám van, elég nekik a nagy lakás.

2023. szept. 9. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet. Máshogy viseljkednek, mint a házimyulak. A nyúlmentés szokott róluk posutolni, ha talált nyuszikat kapnak. Nem szokják meg az embert.
2023. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

"Nekem négy macskám van, elég nekik a nagy lakás."

Ez hogy jön a kérdéshez? Xd


Nyilván boldogtalanok lennének, félősek, barátságtalanok. Majd a folyamatos stressz miatt betegek vagy szívrohamot kapnak.

2023. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
A mezei nyulat nem lehet fogságban tartani, ezért sem sikerült soha háziasítani.
2023. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Üregivel több sikered, lenne, abból háziasították a házi nyulat.
2023. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt gyerekként mezei nyulam, vad volt, a simogatást nem szerette, de a macskával szoktak kergetőzni játszani és általában a nyúl kergette a macskát, elmehetett volna, de mindig visszajött, félfogságban élte le az életét a tanyánkon, főleg esténként jött elő, nappal a baromfiudvarban egy farakás alatti üregben aludt. 3évet élt, aztán egy kuvaszunknak rossz napja volt és kinyírta.
2023. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Gyerekkoromban apám talált egy kölyök nyulat a veteményesünkben. Nem volt már olyan kicsi, de lehetett látni rajta, hogy még nem felnőtt. Megpróbáltuk megtartani, de nem fogadott el ételt és nagyon félős volt, csak gubbasztott egyhelyben. Pár nap múlva apám kivitte a kertünk mögötti mezőre, ahol rengeteg nyúl lakott (sokszor lehetett látni őket ott) és szabadon engedte. Azonnal el is szaladt, ahogy letette.
2023. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
5vagyok, mondjuk mi azt a nyulat szántás után találtuk és még a szeme sem volt nyitva, apummal pipettával etettük állatorvostól kapott porított valamivel, uh a kaját mindig elfogadta, egy darabig simogatni is lehetett, de egyszercsak elkezdett harapni.
2023. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sírba vinnéd vele
márc. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!