Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög tartása? ( bővebben lent)

Hörcsög tartása? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudnátok linkelni képeket, oldalakat?

Téma: Hörcsög tartása, etetőtálka, itatótálka, ketrec/terrárium, ételek,búvóhely,fogkoptató, más a tartásával kapcsolatos dolgok/tárgyak.

Mindenre kíváncsi vagyok a höri tartásával, betegségeivel, természetével kapcsolatban.

És tudtok olyan boltokat Fejér megye--> Székesfehérvár körzetben ahol mindezeket megvehetném?

Lehetőleg képeket is küldjetek!

Köszönöm minden kedves válaszírónak a kommentjét!


2010. okt. 17. 13:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

És hogyha tudnátok a hörcsögfajtákról képet linkelni azt is megköszönném.És ha írnátok a fajtára jellemző: természetet, betegségeket, tartási igényeket.Nagyon köszönöm!

U.i.:Mennyi ideig él egy egészséges hörcsög?

2010. okt. 17. 13:26
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia. Én ajánlani tudom a [link] oldalt.


Itt szerintem mindent megtalálsz. Ha bármi kérdésed van nyugodtan írhatsz privátot is akár.

2010. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt nem nagyon lehet pár mondatban elmagyarázni, úgy, hogy minden benne legyen. Egy egészséges höri 2-3 évig él. Nem bonyolult a tartása. Etetőtálkának nehéz pl. kerámia tálát vegyél, mert azt nem tudja felborítani. Vizet ne tálba tegyél neki, hanem van direkt rágcsálóknak készített itató, olyat vegyél neki. A ketrecben több levegője van, az jobb neki, de nézd meg, hogy ne legyen túl sok hely a rácsok között. Vannak ilyen műanyagból készült ketrecek, azok is nagyon jók, csak drágábbak. Vegyél neki tápot, az eladó tud segíteni melyik a legjobb, és zöldségeket/ gyümölcsöket adj még neki. Búvóhelyet szintén tudsz venni ott, ahol ketrecet, itatót veszed, szerintem ez szinte mindegy milyen, csak férjen bele a höri, és túl nagy se legyen. :) Fogkoptatót is tudsz venni, de a személyes tapasztalatom az, hogy ezeket nem nagyon használják...Szárazkenyeret adhatsz neki néha, az is koptatja a fogát. Vehetsz neki még ilyen kereket, nem tudom, hogy hívják, biztos tudod mire gondolok.

Weboldalakat nem tudok...

2010. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

AZ itatóról tudátok képet linkelni?

2010. okt. 17. 13:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom: mókuskerék.
2010. okt. 17. 13:40
 6/12 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés:

Mennyibe kerül átlagosan egy kisállat kereskedésből származó hörcsög?

És amiket a kérdésemben írtam ezeknek az áruk mi körül mozog?

2010. okt. 17. 13:48
 7/12 A kérdező kommentje:
terrárium, etető stb.
2010. okt. 17. 13:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Egerben én 500 Ft-t tudom, hogy vannak, de pl Mohácson 300. Ez városfüggő. Az itató [link]


valahogy így néz ki. Etetőt én kaptam a ketreccel együtt, ahogy itatót is. Egy jó tanács: ne tartsd terráriumban, az enyémek megvadultak benne, pedig csak 1 hétig volt az átmeneti szállásuk.

2010. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

van ketrecem és terráriumom is( akvárium) akkor mit javasolsz ketrec legyen? Miért jobb mint az akvárium?

Köszi a válaszodat!

2010. okt. 17. 14:56
 10/12 anonim ***** válasza:
A ketrec azért előnyösebb mer ha vízszintes a rácsozása tud rajta mászkálni és így több mozgás tere van, de hátránya hogy könnyen kiszorja az almot és a magokat. Egyébként nekem van egy dzsungáriai törpehörcsögöm, ha akarsz még valamit tudni írj priviben!
2010. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!