Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van két töprehörcsögöm a fiú...

Van két töprehörcsögöm a fiú hörcsög állandóan visít és hanyatt vágja magát ha a lány a közelébe megy?

Figyelt kérdés

Viszont ha a lány hörcsög aludna akkor meg állandóan cseszteti. Ez miért van? Egyáltalán nem bántja a lány hörcsög a fiút maximum a kaját veszi el tőle mégis állandóan visít a fiú

(Még nagyon fiatal hörcsögök)



#hörcsög #kisállat #ideggyengeség #Dzsungariai torpe horcsog
nov. 16. 13:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

A hörcsög magányos állat, nem szabad együtt tartani.


A szaporulattal mit fogsz kezdeni?

nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés:)

Az meg magánügy,hogy mit kezdek az én állataim kölykeivel.De nyugalom lesz gazdájuk.És van külön ketrecük is.

nov. 16. 13:53
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Igaza van az első válaszolónak. Nem társas állatok, egyedül köszönik szépen jól érzik magukat.

Ha van külön ketrecük, s azt látod nem jönnek ki egymással (nemüktől függetlenül) ne engedd össze őket.

nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%

Mindenhol olvasom, hogy nem társas állatok, sőt, nem viselik el egymást.

Hogy lehet, hogy a Fressnapfban együtt tartanak 3-4 hörcsögöt, és egy kupacban alszanak nappal?

nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Az állatkereskedéseket nem igazán érdekli, hogy mik az állatok igényei.
nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
14%
5 Azért a németeknél ez nem teljesen így van. Mégis együtt vannak tartva.
nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 The Bing Bang Theory ***** válasza:
0%
Ez nem az állatfajtól függ, hanem a személyiségtől.
nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Biztos homokos
nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

4-es: Azok egy alomból származnak, és ivarérettség előtt sem támadják meg egymást. De utána már nagy eséllyel össze fognak ugrani.


7-es: Valahol igaz, de nagy általánosságban a hörcsög magányos állat, ezt értsd úgy, hogy a 90-95%-a.

nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Kedves 4es ezt én is tapasztaltam egy kisállatkereskedésben.(a hörcsögöket máshol vettem) Azt válaszolták, hogy amióta bejott az "állathiszti"azóta kell külön tartani nehogy konkurenciába ütközzön a tenyésztők drága beltenyészetes szaporulata.lehet benne valami igazság,mert a fiam fehér és foltos dzsungit választott elvileg ezek már hibridek és a visítósabbnak tényleg nem teljesen dzsungi feje van. Amikor nekem volt gyermekként akkor még csak szürke színű volt.
nov. 16. 14:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!