Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Afrika fehérhasú törpesün...

Afrika fehérhasú törpesün állandóan kimászik a helyéről, hogy szoktassuk le erről?

Figyelt kérdés
8-9 hónapos, csak ma éjjel 3x kellett összeszedni a szobámból, kimászik a terráriumból, ami 80x50 cm-es és 25 cm magas, azt mondták az állatkereskedésben, hogy annyi elég lesz, nem tud kimászni. Imádom, nagyon cuki, csak kicsit elegem van már abból, hogy lassan egy hete folyamatosan éjjelente össze kell szednem. Ma éjjel is semmit nem aludtam. Hogyan lehetne leszoktatni erről?

2019. máj. 13. 05:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Terrárium helyett ketrec esetleg?

Bár ez nem oldja meg olyan értelemben a problémát, hogy leszoktatnád a kijárásról, csak meggátolja a dolgot.

(Egyéni vélemény, simàn nem értenek hozzà a kereskedésben és nagyobb hely kéne neki, szerintem kicsi ez a terrárium - de ebben majd kijavítanak hozzáértőbb válaszolók.)

2019. máj. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

sajnos a kereskedésben jól átvertek mint mindenkit.

a 80as terra kicsi nekik

100as kellene és inkább ketrec lenne a jobb mint a terra.

2019. máj. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, KETRECre vn szüksége és nem terráriumra és minimum 100-120as, maximum nincs ugyebár, amekkora mégelfér a szobádban stb. Emeletes nem igazán kell, inkább az alap legyen nagy. Sok természetes anyagú (fa) búvóhely stb.
2019. máj. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy a mozgás igényűk. Elsősorban egy minimum 100-as ketrec, és egy min 28 CM átmérőjű futókerék (nem rácsos, mert könnyen eltöri a lábát), utána készüljfel hogy azt egész éjjel hajtani fogja :D Ha nyikorog akkor étolajjal meg lehet olajozni, fontos hogy csak olyannal ami fogyasztható, mert le fogja nyalni.
2019. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!