Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög vagy egyéb rágcsáló...

Hörcsög vagy egyéb rágcsáló atkája átmehet macskára?

Figyelt kérdés
Képzeljétek voltam egy rendezvénye, ahol nyertem kisállat wc-t, amit hazavittem. Ma el akartam ajándékozni és amikor megfordítottam láttam, hogy a pereménél apró piros valamik vannak. Nem tudom hogy bolha vagy atka, de megijedtem. Félek, hogy átmegy a cicámba, meg hétvégén szőnyegre tettem, azt ma este kidobom. Megfertőzheti ez a valami a cicám?
dec. 5. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Nem ilyenek?

[link]

Mert ha igen, akkor nem kell félned szerintem (maximum a pókjaidnak 😀), gondolom ha nem találják meg a nekik kellő gazdaállatot, úgyis elpusztulnak.

dec. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem :)
dec. 5. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Insecticide 2000 nevű szerrel fújj be mindent. Az elpusztítja őket. A horcsoginfo.hu/atka-a-horcsogon oldalon van róla hosszabb tapasztalat. 🤗
dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!