Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam le nyuszijai...

Hogyan szoktassam le nyuszijaimat a rácsrágásról?

Figyelt kérdés
Van fogkoptatójuk, azt nem is használják, szénéjuk is bőven, mégis minden hajnalban tombolnak és rágják a ketrec rácsát. Bekentem már ecettel, citrommal, egyik sem használt. Tipp?
2010. okt. 21. 10:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az enyémek is rágnak mindent.

HA valami útban van, ha ki akar jönni, vagy közölni akar valamit, a ketrec rácsát rágja.

Ok, akkor nyúlalakú, nekem természetes volt, hogy rág.

Eddig egy telefontöltőm és egy egerem zsinórja bánja a dolgot.

De egyébként tüneményes álltatkák, nagyon lehet őket szeretn.

Milyen nyusziaid vannak?

2010. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szeretni??? Őket IMÁDNI kell... :):):) Egyébként oroszlánfejűek mindketten, egyikük egy thüringiai nőstény, másik egy fekete ivartalanított bak. Egyelőre külön laknak, amíg ki nem ürül eunuchunkból a tesztoszteron :)
2010. okt. 21. 14:31
 13/16 anonim ***** válasza:

igen, imádni kell őket :)

Nekem állófülű oroszlánfejűim vannak

2010. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Jaja, nekem is azok!
2010. okt. 21. 18:52
 15/16 anonim ***** válasza:
Ízesített fogkoptatója van?, Mert a miénk azokat szereti (banán, alma, narancs stb). De tehetsz be neki pl. fakanalat, vagy egy faágat is, plusz ugye a széna. A ketrecet azért rágja, hogy engedd ki, ez figyelemfelkeltés, erről nem lehet leszoktatni (a remény hal meg utoljára). Nálunk a nappaliban lakik, ezért nem zavar a rács rágás. Ne aludj vele egy szobában, mást nem nagyon tudsz tenni.
2010. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ismerős a probléma:D mivel a nyuszik zsákmányállatok, alkonyatkor és pirkadatkor a legélénkebbek! az enyém azért rágja a ketrecet, mert ki akar jönni :) igaz ő szinte egész nap kinn van, éjjelre bezárom és letakarom a ketrecet egy takaróval, így addig alszik, még le nem veszem róla a takarót.. próbáld ki, hátha ott is működik :)
2010. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!