Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy pici sünink,volt neki...

Van egy pici sünink,volt neki egy anyukája de sajnos ő a nyáron elpusztult és itt maradt a kicsinye,nem értünk hozzá,etetjük,itatjuk de nem tudom,hogy mennyire szabad egyáltalán macska kajával etetni őket,hogyan segítsek neki?többi lent...

Figyelt kérdés
Illetve ők ilyenkor már ha jól tudom téli álmot szoktak aludni és ez a kis süni még itt járkál nálunk hátul a kertben és élelmet keres,mindig rakunk ki neki valamit enni,száraz macskatápot vagy alutasakost,maradékokat,vizet de féltem,hogy valami baja lesz ebben a hidegben,mert kint alszik a hűtő mögött,mit lehet ilyenkor tenni ami neki a legjobb ebben az esetben?

dec. 15. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a közeli állatorvost, vagy itt kérj tanácsot:

[link]

dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
dec. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó 2 linket én küldtem. Van egy súlyhatár,ami alatt nem éli túl a telet. Le kellene mérni. Megpróbálom megkeresni.
dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt azt írja,hogy 500gr a határ. Az alatt nem telel át.

dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!