Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm miért nem szereti...

A hörcsögöm miért nem szereti a szárított lisztkukacot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy szíriai aranyhörcsögöm van kb. 2 hónapos (ebből egyet töltött nálam).


Eleinte csak egészben betettem neki a magjai mellé a tálba, de láttam, hogy nem eszi meg így mostmár széttöröm neki, de még úgyis kiválogatja.

Pedig onnan ahonnan hoztuk ott (elvileg) volt a tápjába.


A lisztkukacot Glirexről rendeltem.


Lehetséges, hogy a kora miatt van?(túl fiatal)

Lehetséges, hogy majd ha egy kicsit nagyobb lesz megeszi?


Boldog Újévet mindenkinek!



jan. 1. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Miért baj az hogy nem szereti a lisztkukacot?Valahol azt olvastad hogy feltétlen muszáj neki adni?Ha nem ízlik neki,kapjon sajtot,azt szeretni fogja.
jan. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
A lisztkukac is lehet romlott. Még megromolhatott a szárítás előtt, a szemét vállalkozó pedig forgalomba hozta.
jan. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!


Igen amúgy lehetséges, hogy romlott mert eléggé furcsa szaga van. De azt hittem ilyen szaga kell hogy legyen. De akkor valószínűleg romlott.

jan. 1. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

#2 A szárított lisztkukac nem tud megromlani. A Glirex webáruházra pedig aztán végképp nem illik a szemét vállakozó kifejezés. Nagyjából ő az egyetlen az országban aki úgy hoz forgalomba kisemlős eledelt hogy tényleg az állat érdekét és egészségét tartja szem előtt...


Kérdező, biztosan nem romlott a lisztkukac. Az szárított rovar. Nyilván nem illatos. Sehonnan vásárolva nem az. Egyébként pedig a hörcsögöknek is külön személyiségük van. Nem mind szereti ugyanazt. Ha nem eszi a szárított lisztkukacot akkor adj neki mást fehérje gyanánt. A horcsog.info oldalon a Táplálás menüpont alatt részletesen le van írva hogy mi adható. Ez nem életkorral függ össze. Szimplán csak neki nem tetszik.

jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
4-es:Tényleg nem kötözködni akarok,én már vettem kukacos szárított tubifexet-kukacos kukacot...mondjuk ott egyértelmüen látszott hogy nem ilyennek kellene lennie.A halak nem panaszkodtak,megkapták a mozgó nyüveket,a maradék ment a szemétbe.
jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!