Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A degut lehet fürdetni?

A degut lehet fürdetni?

Figyelt kérdés
szóval én egy cserediák programmal elmentem 2 hétre Londonba és ez idő alatt a tesómra bíztam a deguimat és ő nem is takarította őket semmi csak adott nekik vizet meg kaját és kész...most takarítottam őket ki de egyszerűen annyira büdösek maga a deguk h szörnyű megfürdethetem őket???és ha igen hogy kell??
2010. okt. 23. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad őket fürdetni...(a patkányokat/egereket lehet... tök aranyosak mikor beteszed őket a kádba és fürdenek maguktól:D:D:D)...van nekik ilyen fűrdető homok... csak beteszed a "ketrecbe" a homokot, és belemennek.. persze nem úcs fognak fürdeni mint mi... csak meghempergőznek benne!!
2010. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tiszta, bolti homok mint a csincsilláknak.
2010. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
van fürdőhomokjuk már henteregtek is benne de az se segít :( nincs valami módszer arra h elnyomjam a szagukat pl.megfésülöm őket v valami???
2010. okt. 23. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!