Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A szüleimet hogy vegyem rá...

A szüleimet hogy vegyem rá egy törpe hörire?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 22:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
attól függ mienek a szüleid ha írsz róluk pár gondolatot akkor hátha tudok segíteni:)
2010. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi fontos nekik?

Tanulmányi eredmény, takarítsd ki a szobádat, akármi...

Próbálj abban többet felmutatni, amivel a leginkább tudsz hatni rájuk.

2010. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha normális vagy (és ők is) akkor nem kell semmi, csak kérned.


Amúgy meg tanulsz+otthon segítesz az biztos meggyőző, persze nem 1 napig, hanem hetekig.

2010. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát a szüleim azért ellenezig mert büdös volt már 2 csak kaptam cicát és így elkelletőket adni de a kis buta cica elszökőtt .A szüleim szeretik az állatokat és ha mondanék valamit már egyből nem kapsz hörcsögöt blábláblá
2010. okt. 23. 22:33
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Nekem is 2hörim és 1cicám van.=)

De am. én úgy vettem rá a szüleimet, hogy 1x csak megjelentem otthon 2hörivel, mert igazából csak apámnak nemteccett, hogy én hörit akarok.Az elején még mérges volt, de aztán megszerette őket.:)

2010. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát elöször nekem is így volt anyum engedte de apukám nem. Mert ő azt mondta hogyha meglátja kitekeri a nyakát de ez nem volt komoly de mondjuk lehet nem tom!Aztán már ő is szerette őket de mivel 1 fiú 1 lány volt és tesók születtek kicsik és aztán meg is döglöttek!:(
2010. okt. 24. 09:33
 7/13 anonim válasza:
Nekem is van törpehörcsögöm és egyátalán nem büdösek... Egy hetente takarítod és semmi szaguk nem lesz. Na mind1. Hát szerintem próbálj megfelelni nekik (suli meg ilyesmi). Ha látják hogy mennyire szorgalmas vagy és mennyire töröd magad egy törpehöriért valószínűleg úgy látják hogy megérdemled és kapsz egyet. Hajrá! :D
2010. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket de nem válnak be mit tegyek? :(
2010. okt. 25. 19:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg őket azzal, hogy ha nem kapsz törpihörcsögöt akkor felszippantod a heréidet egy porszívóval. Ezek után, ha érdekli őket egy cseppet is a nemzőképességed, akkor megengedik.Ha nem akkor tedd is meg, hogy tudják, te bizony nem szarozol, cselekszel. Én is így kaptam törpehörcsögöt! :) Hidd el beválik!
2010. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem a sírás jött be. Egy kicsit sírtam, hogy miért nem kapok. Mondhatod azt is, hogy a barátodnak már van és ezért szeretnél egyet, hogy ketten eljátszhassanak. Ha nincsa barátodnak, akkor én úgy szoktam csinalni, hogy megtudok minnél többet az állatról amit akarok és naponta azzal untatom őket, hogy milyen új dolgokat tudok arról az állatról amit akarok. Ha büdös, mond meg nekik,hogy majd naponta fogod takarítani, de aztán tartsd is be. Így meglátják, hogy bízhatnak benned és 1-2 év múlva vagy hamarább kérhetsz mellé egy lakótásrat.
2010. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!