Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy kapjak egy hörcsögöt? (sürgős)

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia,mondd hogy jobban tanulsz majd,ellátod,játszol vele,nem lesz semmi gond..
2010. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi szerinted befog válni :)

De azért kérnék még válaszokat :P

2010. okt. 24. 14:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát.

Először is mielőtt felhoznád a témát, segíts sokat.Mosogatni, vagy olyan dolgokat amiket eddig nem csináltál.Legyél mindig kedves, szófogadó.Lássák, hogy tanulsz, próbálj meg jó jegyeket szerezni!

Azután úgyis meg fogják kérdezni, hogy: Miért vagy ilyen rendes/dolgos?

Erre azt válaszolhatod, hogy: Hát, mert nagyon szeretnék valamit, amit nem hiszem, hogy megkapok.De nagyon szeretném.Tudod mit? Egy hörcsögöt!Vigyázni fogok rá mindig kitakarítom a helyét.

Ha erre sem adja be a derekát akkor mondd, hogy: Ha azt látjátok, hogy nem foglalkozom vele visszavihetitek a kisállatboltba!

Így már neked is muszáj gondoznod, és anyukád nem fog idegeskedni.Nem kell neki mindig szólnia neked, hogy takarítsd a helyét.

Egyszóval: Köss kompromisszumot!

2010. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hú köszi sokat segítettél! :)
2010. okt. 24. 17:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Könyörögj mindennap és ne hagyd őket békén!Én is így vettem rá őket ,hatásos!
2010. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szívesen!remélem beválik!
2010. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Először kárj kígyót, aztán egyre jobban térj át a hüllőőkre aztán a pókokre majd a hörire :D Igaz, nekem nicnsen , de a tesóm így csináltan xDD
2010. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Salx Narval ***** válasza:
Engem az első két válasz győzne meg, de köszönöm a felvilágosítást az utolsó válaszadónak.Erre majd odafigyelek ezután.:D Egy szülő.
2010. nov. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves Szülő!Én vagyok a 2. válaszoló!

Hát nekünk gyerekeknek/tiniknek sok praktikánk van, hogy elérjük amit szeretnénk!És általában ezek a trükkök be is válnak!:)

2010. nov. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Salx Narval ***** válasza:
OK. De az ígéreteket, be is illik tartani. Ha így tesztek, nem hiszem, hogy megharagszunk egy kis furfang miatt.Azért azt ne felejtsétek el, hogy ti srácok és mi szülők, egy oldalon állunk.:D Nem célunk, kiszúrni veletek.Van amit nem lehet és pont. Van amit nem szeretnénk, mert... ,itt már jöhetnek a praktikák, ígéretek.:D
2010. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!