Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy foghatnák meg egy egeret?

Hogy foghatnák meg egy egeret?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve:S Légyszi gyors válaszokat, a konyhámban kapirgál, de én félek tőle, tudom hülyén hangzik, de semmi mástól nem félek csak az egerektől:S Már raktam ki egérragasztós papírokat és szórtam ki diót. De valami házi praktikát légyszi gyorsan, én igy nem tudok elaludni:S
2010. okt. 24. 22:56
1 2
 11/12 anonim válasza:
tegyél ki egérmérget aztán vársz max. 1 hetet aztán már tudsz fogni egeret
2010. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:D Volt sok hasznos, végül is a lényeg az, hogy a párommal elköltöztünk ehy új építésű házba és tegnap óta egyedül vagyok itthon, na gondolhatjátok, hogy be voltam sz@rva:S... Szóval volt ithon egérméregféleség, de nem akartam megölni szerencsétlent. Aztán felhívtam anyósomat és ő mondta, hogy fogjak egy lapot tegyek rá egy virágcserepet és rakjak az egyik széle alá egy fél diót.

Megcsináltam és ahogy kieszegette a diót ráesett a cserép és bent maradt:D Yupijéééjj, reggel szépen elengedtem és mostmár nyugodt vagyok:)

köszi a válaszokat;)

23/L

2010. okt. 25. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!