Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 1 eve van 2 tengerimalacom es...

1 eve van 2 tengerimalacom es mostanaban elkeztem rajuk allergias lenni(lehet a szenara) es szerintetek ez az evek soran erosodni fog vazy hozza szokik a szervezetem?

Figyelt kérdés

febr. 29. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hogy a szénára vagy a malacokra lettél allergiás, hiszen míg a malacok maradnak, addig a szénát le lehet cserélni (ha pl nagyon poros).

Ha orvos is igazolja, hogy allergia, és azt is, hogy mire, akkor érdemes elgondolkozni megoldáson. Az allergia ritkán múlik el csak úgy magától, hogy "hozzászoksz", inkább erősödni fog vagy stagnálni.

Manapság már remek gyógyszerek vannak amúgy erre a célra, csak szintén, előbb diagnosztizálni kéne, és nem magadat, hasraütésszerűen.

febr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fontos lenne kideríteni mire is vagy érzékeny pontosan. Nekem is volt régen két tengerimalacom, és egy idő után a forgácsra lettem hiperérzékeny. Nálam ez úgy lett kiküszöbölve, hogy onnantól nem én takarítottam a ketrecet. Persze utána is voltak tünetek ha a tengerimalacokkal foglalkoztak, de nem enyhültek csak elviseltem.
febr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nm forgacs van alattuk szval arra biztos nm, de amugy most a tavasz kozeletterr lett ez az allergia erisebb es mar akkor is van ha nm otthon a malacokkla vagyok hanem a friss levegon , suliban szval maj allergiam is kijot...de jo
febr. 29. 20:58
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha itthon erosodik az allergiam akkor bevizsgaltatunk sztem egy malac allergiat, nm tudom melyik lenne a jo ha a nalac v a szenara lennek allergias hisz a szena a fo taplalekuk
febr. 29. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Széna és széna között is van különbség, szóval attól, hogy az a fő táplálékuk, még lehet variálni a fajtát.

Másrészt az, hogy otthon kijön az allergiád az a poratkától kezdve bármi lehet, nem csak a malac.

Harmadrészt még mindig ott van, hogy árulnak erre gyógyszert. Csak mondjuk megoldás központúnak kellene lenni hozzá.

febr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:)
márc. 1. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!