Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Igaz ez az állítás a nyulakról?

KönyvmolyUraság kérdése:

Igaz ez az állítás a nyulakról?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy nyulat és a jófogáson találtam is egyet 3000 Ft értékben, de anyukám azt mondta a nyúl pisije a legbüdösebb az állatok közül. Igaz ez? És ha igen megéri nyulat venni?

ápr. 1. 18:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem igényel a nyúl sem 0-24 felügyeletet meg foglalkozást, főleg, ha ketten vannak, csak annyi, hogy azért oda kell rájuk figyelni.

Amúgy a cica is ugyanolyan tiszta állat, mint a nyúl, ugyanúgy mosdik és ugyanúgy alomba jár, csak az még a lakást is szétkapja, ha egy hiperaktív egyedet fogsz ki, nálam pl már egy darab ép bútort sem találnál, tapéta is hiányos, szobanövényeket is kinyírták, a szúnyoghálót már az első héten letépték. De nem mindegyik ilyen, ha pl menhelyről egy felnőtt cicát hozol, amin már látszik, hogy mennyire aktív vagy nyugis szobacica jellem, akkor találhatsz egy nagyon nyugis kis társat, aki a nap 20 órájában alszik, reggel-este megeteted, kialmozod, este picikét játszol vele, aztán összebújtok aludni.

ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Cica semmiképp. 1. Apám allergiás a szőrére 2. Kutya van 3. Már vol három: kettő meghalt egy meg elszökött.
ápr. 4. 22:08
 13/20 A kérdező kommentje:
Pedig szeretnék egy saját cicát, de ha nem hát nem. Majd veszek ha elköltöztem a szüleimtől.
ápr. 4. 22:10
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
Kintre ne vegyêl,mert nem kinti âllat a nyùl.
ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%
Pluszba ,ha megunod mi lesz?
ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
14. Kint is lehet. Vidéken tele vannak a kertek nyúlházakkal
ápr. 5. 18:22
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
A nyùl igenyli a simit a törődèst.Nem a nyùzàst,a dögönyözèst!!!!!!
ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ês a nyùlhàzak szigeteltek ,tehãt nem fagy meg a nyuszika,vagy nem lesz nagyon melege.Ne csak azèrt vegyêl nyulat,mint ezek akik a gyerekeiknek hùsvètra vettèk,aztân inkabb nem is îrok semmit...
ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A nyùl nem jâtèk.Èrzêsei vannak,èrző lêny,ês nem egy plüssâllat.Ahogy îrja az előttemszòlô,hanyagold az âllatartâst,mert nem neked valò.Egyêbkênt szênât eszik nagyrèszt,ès zöld szinű tâpot.Magvakat meg ilyen marhasâgokat ne adj neki.
ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Miért adnék neki magvakat? Mindent elolvastam a nyúltartásról a neten és tudom, hogy szénát eszik.
ápr. 5. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!