Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aki kirakja hùsvèt utàn a...

Aki kirakja hùsvèt utàn a nyuszijât az utcâra az mit èrez?

Figyelt kérdés
Azokhoz szòl a kèrdêsem,mert megveszik a gyereknek,aztân a gyerek megunja,ês kirakjâk szegèny nyuszit.A gyereket nem rakja ki ha unja,ês mêg finoman fogalmaztam.Mièrt nem plüssnyulat vesznek a gyereknek,nem èlő âllatot.Megint tele a face ilyenekkel.Ês rosszabbat is olvastam,hogy megpròbâlta fojtani szegêny ârtatlan kisâllatot.

#ünnep #nyúl #Embertelensêg
ápr. 5. 11:19
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Azok ùgysem vâlaszolnak,akik ilyeneket tesznek.Embernek ,ês àllatnak sem neveznèm az ilyeneket.
ápr. 5. 11:20
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Mert idióták. A nyuszi cuki, az keeeell, de a hozzá tartozó felelősség már sok.


Ne keress logikát, nincs. Vagy leszrják és csak egy interaktív játékszer kellett húsvét idejére, vagy azt hiszik, hogy jaj de boldog lesz szabadon, majd eszi a füvet a réten/árok szélén meg ilyenek.


Amúgy a nyuszi pont az az állat, ami nagyon cuki, nagyon szeretem, de soha nem tartanék. Nagyon érzékeny állatok, nagyon oda kell figyelni, és sajnos könnyen elhullanak. Én nem tudom ezt bevállalni, így nem is teszem.

ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Ez a fellelősègteljes hozzâàllâs.Bâr mindenki îgy gondolkodna.
ápr. 5. 11:48
 4/37 A kérdező kommentje:
Bàntani sem tudnâm őket.
ápr. 5. 11:49
 5/37 anonim ***** válasza:
82%

Ezek az emberek buták, amit csinálnak az elítélendő nem mellesleg büntetendő is, azt hogy mit gondolnak azt nem tudom valószínűleg nem érdekli őket.


Ha jó helyről lett véve az állat akkor húsvét után le lehet vágni, vagy ha már minden képpen ki akarja tenni valami erdős külterületen tegye ahol a róka vagy más szerintem elég hamar elkapja.

ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
19%

Senkinek nem kellene hobbiálatot tartania.

Se kutya se macska. Ezek igazi élőlények, nem plüssállatok

ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
25%
Hobbiállatot*
ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Îgy van.Egyetèrtek.
ápr. 5. 11:53
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

#6 Ez nem igaz. Annyi a lényeg, hogy jól legyenek tartva.


Az én cicám, fene a jól tartott belét, tiszta luxusban él :D Mert jó gazdinak tartom magam, és igyekszem minden igényét kiszolgálni.


De például nyulat én sem vállalnék be, mert nem érzem úgy, hogy megkapná a 100%-ot. Valakinél meg aranyélete lenne, azt támogatom is, nyuszizzon csak.

ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
14%

Azért kíváncsi vagyok az alábbi igényeit kielégíted e:

-szaporodás

-utódgondozás

-területharc

-kóborlás, felfedezés

-vadászat

-fajtársaival való kapcsolatok

-egyedüllét

ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!