Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacom pár napja egy...

Tengerimalacom pár napja egy ideig alig mozdult meg. Mi lehetett vele?

Figyelt kérdés
Szinte semmire nem reagált, csak feküdt. Nagyon megijedtem, de nem tudtam mit csinálni, mert este 9 körül vettem észre, akkor meg már nincs állatorvos...Kicseréltem a vizét, adtam neki enni, kinyitottam az ablakot, hogy legyen levegő...Utána 10 körül már ivott, reggel is kicsit még ilyen volt, de délután amikor hazaértem suliból, olyan volt mint szokott lenni. Ez mitől lehetett? Akkor ijedtem meg nagyon, amikor betettem neki a kaját, de nem állt neki egyből enni...Azt se értem, hogy mitől lett jobban.. Ötlet?
2010. okt. 30. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
És most hogy viselkedik?Én elvinném dokihoz.Nem akarlak megijeszteni de az én malackám is így kezdte ,aztán később csak feküdt és nem evett,nyöszörgött.Elvittem dokihoz kapott egy injekciót de megdöglött szegény:(
2010. okt. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most teljesen olyan, mint előtte...Eszik, iszik, normális. A szeme, és a szőre is olyan mint kell lennie...De akkor azért lehet, hogy elviszem, inkább nézze meg feleslegesen. :)
2010. okt. 30. 08:44
 3/7 anonim ***** válasza:
a tengerimalacok néha nyitott szemmel alusznak lehet azt láttad.nekunk is szokott olyan lenni.ul a kuckojában es olyan mindha kifele bámulna de csak alszik
2010. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy azt láttam, mert azt már megszoktam, elég régóta vannak cocóim, ez most ijesztőbb volt...Azt hittem nem éli meg a reggelt...
2010. okt. 30. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi h ilyet mondok de szerintem már nem húzza sokáig az enyém pont így halt meg 25-én meg se moccant látszott rajta h szarul van én ott akartam vele maradni de elkellet menni suliba és arra jöttem haza h meghalt szegényke!
2010. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előző vok majd írd meg mi lett vele légyszives
2010. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Húha, bocsi, hogy ilyen későn írom meg, hogy mi van, csak egy ideig nem volt neten, utána meg elfelejtettem... Szerencsére minden rendben van vele. :)
2011. febr. 1. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!