Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikorra várható az ellés?

Mikorra várható az ellés?

Figyelt kérdés

Ezen a képen a malacom látható amely terhes,augusztus 23 ától van nálam és szeptember 4-én kezdet növekedni a hasa.a Boltból már úgy hoztam el,hogy azt mondták,hogy nagy valószínű,hogy terhes.Most mutatok egy képet róla,hogy mekkora a hasa

www.noob.hu/2010/11/02/P1020070.JPG

így lecsüng a hasa.Van egy fiú malac vele egy ketrecben,és nem tudom,hogy mikor válasszam őket külön ha bekövetkezik a szülés.ÉS erről a képről megállapítható,hogy kb mikorra várható vagy bármely pillanatban megkezdődhet a szülés?


2010. nov. 2. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt sajnos nem tudom, de itt egy hasznos link :

[link]

2010. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2010. nov. 2. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:
A vemhesség 67-73 nap (általában 68 nap), és egy alomnál átlagban 3-5 kölyök születik.Sztem mr bármikor megszülethetnek
2010. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ó, de tündér! Sajnos nem tudom, de már jó nagy a pocója, szóval szerintem egy-két nap és meglesznek a malackák.
2010. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A vemhesség 59, vagy 73 napon át tarthat. Általában 68 nap.

A hímet akár most rögtön elválaszthatod a nősténytől, abból nem lesz semmi baj!

2010. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Külön tettem már a fiút csak akkor megvan bolondulva össze vissza szaladgál vagy hanem akkor visít,de az nem baj?Majd megszokja gondolom
2010. nov. 2. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:
A nőstény az ellés után már 2 órával újra vemhesülhet, nagyon jól tetted, hogy elválasztottad őket. Szerintem a fiút ivartalaníttasd és akkor nem okoz több gondot, ha együtt van a lánykával. A kis malikkal mi a szándékod?
2010. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg tartom őket,ugyan is van egy 120X60x40-es ketrecem
2010. nov. 5. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!