Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Akinek volt szíriai aranyhörcs...

Akinek volt szíriai aranyhörcsöge, annak meddig élt?

Figyelt kérdés

Tehát úgy értem, hogy milyen idősen halt meg végelgyengülésbe tehát öregség miatt?

Nekem van egy hörim nagymamámnál és ő már szerintem nem sokáig húzza. :( 1 év 9 hónapos a kora és már most észrevettem, hogy kicsit görnyedt a háta és csontosabb lett, a kis mancsai nem dolgoznak (szinte le vannak bénulva) és nehezebben mozog, az emeletre nagy nehezen felmegy, amikor lejön akkor van úgy, hogy szinte már legurul... :( Már nem játszik a mókuskerékben sem, de eljár még pisilni és néha takarít, néha eszik, de sokat alszik és nagyon gyorsan veszi a levegőt, nem szabályosan. :( Mennyi van még neki hátra? Gondolom már öreg, és azért van ez az egész.


2010. nov. 3. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyémek lassan 2,5 évesek lesznek, ha jól tudom... Még vígan bírják...

Nem lehet, hogy megfázott a hörid? Felborolt szőr, depresszió, soványság utalhat betegségre, szerintem érdemes megkérdezni egy állatorvost róla.

A daganat is elég gyakori szerintem a hörcsögöknél sajnos. :(

2010. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát olyan 3 évig élnek.

Az én hörim( igaz törpe) de daganatban halt meg 2 év 4 hónaposan :(

A daganat a hörcsögöknél nagyon jellemző.

2010. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nálam egy höri max 2 év 3 hónapig élt! És már arra egy orvos is azt mondta, hogy a höri matuzsálemi kort élt meg, tehát azt mondta az orvos, hogy ez szép kor egy hörinél. Viszont a hörcsögeim többsége kb. 2 évig élt, tovább már nem.

Ez a höri, akiről most írtam a kérdésemben, nagymamámnál van. A mostani hörim ami meg nálam van, még fiatal 8 hónapos. Most akarok venni neki egy nagy ketrecet. Mert minél nagyobb ketrece van egy hörinek, annál tovább él állítólag.

2010. nov. 4. 08:36
 4/4 anonim válasza:
Nekem az aranyhörim 2 és fél évig élt:(
2011. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!