Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsög...

Dzsungáriai törpehörcsög (fiú) és Szíriai aranyhörcsög (lány) tartható egy ketrecben?

Figyelt kérdés
Főként hozzáértők véleményére vagyok kíváncsi.
2011. nov. 20. 21:31
 1/6 Rozsa Robert12 válasza:
Nekem is van engem is erdekel nekem azt mondtak hogy lehet
2011. nov. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel más fajról van szó, én nem kockáztatnám meg.
2011. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Platypus ***** válasza:
Nem. A saját fajba tartozóak sem tarthatóak problémák nélkül együtt, még ellenkező neműek sem. A hörcsögök magányos természetű állatok, sokkal boldogabbak, ha egyedül tartod őket. Nagyon ritkán elviselik a társaságot, de sokkal gyakoribb, hogy megölik egymást, ha össze vannak zárva.
2011. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még két szíriai aranyhörcsögöt sem szabad egyben tartani!

Se azonos neműt, se ellenkező neműt, mert kinyírhatják egymást, vagy pedig nagyon komoly sérüléseket és fájdalmat okozhatnak egymásnak! Ők csak párzás esetén keresik fel a másikat és ennyi. Magányos állatkák, egyedül boldogok! De legyen játék nekik, pl. mókuskerék! Semmi esetre sem szabad egyben tartani őket!

2011. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a dzsungáriai törpehörcsögöt lehet együtt tartani, nekem együtt is vannak. De azt nem hiszem, hogy két külön fajtát tanácsos lenne együtt tartani. Amúgy az én hörcsögeim egyedül unatkoznának. :S És együtt még egyszer sem bántották egymást, pedig már 1,5 éve együtt vannak.
2011. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nem lehet két különbző fajt együtt tartani, hiszen gyakraan fajtársaikkal sem jönnek ki.
2011. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!