Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a hörcsögömmel?

Mit csináljak a hörcsögömmel?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy egyszerűen meguntuk szegényt, tudom, hogy gonosz dolog, de mióta megvan Málna, a höri azóta vettünk egy cicát is meg egy kutyát éshát velük többet kell törődni, meg a kistesómnak érdekesebbek. Nekem nagyon időm nincs rá, érettségizek idén, sokat tanulok stb...

Nem akarom állatkereskedésbe vinni, mert már felnőtt, szóval soha nem venné meg onnan senki.. csak sajnálom, mert igy csak tengeti üresen a napjait szegényke.

Nem tudom, hogy kinek adhatnám, persze teljesen ingyen, van egy nagy ketrece is, meg játéka, meg még sok elesége szóval tényleg ha mondjuk esetleg tudtok valakit akinek kéne és tudjátok, hogy szeretni fogja akkor még elis vinném házhoz...

Na de ha ez nem jön össze, akkor mit csináljak, hogy jobb legyen neki??


2010. nov. 3. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hirdesd meg pl. itt : [link]


Megunni egy állatot viszont no comment... :(

2010. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de tényleg nem tehetek róla egyszerűen csak "kiesett a kosárból"...:S mondjuk azért méh mindig jobb, mintha kitenném az utca szélére, vagy megetetném a macskámmal, nem??
2010. nov. 3. 18:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia!Meghírdetted valahol a Hörcsögödet?Expressz,stb?Ha ingyen adod,hamar jó helyre fog kerülni!!Sajnos én pici albérletben lakom,nem tudom befogadni,de biztosan hamar találsz majd Málnának jó helyet!Majd megírod mi van vele?
2010. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Háát, nem irigylem se a macskádat, se a kutyádat, mert ha évek múlva őket is megunod, egyszerűen csak túladsz rajtuk?Egy höri ráadásul tök magányos állat ( főleg a szíriai ), naphosszat ejtőzik a forgácsában, ki se dugja a fejét, max.éjszaka.Kicsik, keveset esznek, keveset piszkolnak, egy héten 1x bőven elég takarítani őket.És nagyon kis hálás állatok.Ehhez képest egy macskával, vagy kuttyal jóval többet kell foglalkozni, mert azok tényleg társas lények.Na, mindegy.Ajándékozd el minél hamarabb.
2010. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Ha Bp. közelében, akkor tudok neki szerető gazdit. Tudsz róla képet felrakni? Mennyi idős?
2010. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy a Noé állatotthonba beveszik-e!

[link]

2010. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rágcsálómentők: [link] ők biztos tudnának gazdit találni neki.
2010. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Azt írtad most érettségizel, hát akkor kérdezd meg barátaidat, és esetleg nincs olyan rokonod aki még gyerek és szívesen játszana vele? Biztos örülne neki!

Egyébként én megértelek.

2010. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

nem lakom közel sajnos bp-hez.

De úgy lászik, az unokatesóim befogadják. Ők nyuszit akartak, de azt körülményesebb tartani, úgyhogy lehet, hog akkor odakerül.

Őszintén én tényleg sajnálom, de most egyszerűen ez van, és engem zavar, hogy nincs vele foglalkozva és egyszerűen senkinek sincs ereje meg akarata már ehhez.

A kutyát, cicát meg azért sem fogjuk megunni, mert ha hazajövünk mindig a nyakunkba ugranak és a kutyus rendkívül igényli a szeretetet (golden retriever).

Meg amugyis nem vagyunk szívtelenek, de igy lesz mindegyikünknek a legjobb.

Azért köszönöm a válaszokat. Ha nem viszik el mégse az uncsitesóim, akkor meghirdetem, csak félek, hogy valami hisztis kisgyerekhez kerül aki szétfogja nyúzni, meg dobálni stb...

amugy pedig aranyhörcsög.

2010. nov. 4. 12:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán a hörcsög azért nem tud a nyakadba ugrani, mert be van zárva a ketrecébe...

Szerintem a hörcsög is ugyanúgy ki tudja mutatni a szeretetét mint a kutya vagy a macska. Az a különbség, hogy a hörcsög ráadásul még tiszta is és nincs vele annyi gond! Én inkább a kutyának és macskának keresnék gazdit, de a te állataid. Sajnálom szegény hörcsögöt! MÉG JÓ, hogy nem az utcára teszed ki vagy a macskáddal eteted meg. Szépen néznénk ki, ha úgy lenne!

2010. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!