Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit vegyek egy nagy méretű...

Mit vegyek egy nagy méretű ketrecbe?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy malackát.

A ketrec már megvan, de milyen berendezést kell bele tenni?

Forgácsom és szénám már van.


2010. nov. 4. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:

kell egy tál a száraz kajának,meg egy a zöldségeknek is(utóbbi nem kötelező,nekem se volt sokáig)


jó ha van búvóhely,ezt csinálhatsz is,de venni is lehet (freshnapfban 1200-ért vettem az én malackáimnak)


itató kell mindenképp,legjobb amit a ketrec rácsára erősitesz

2010. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És a tál az lapos legyen? De akkor nem szórja ki a kaját belőle?

Vagy lehet ilyen önetetőt is kapni? ( ha már van önitató )

Meg olvastam valahol, hogy széna tartó. Vagy az nem szükséges?

2010. nov. 4. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:
tál (mély) iatató (önitató) széna tartó (rácsos) éééés másra nem emlékszem am : [link]
2010. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Szét nézek!

2010. nov. 4. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

itató igy néz ki

[link]

fresnapf 500 körül van,állatkereskedésben 1000-1200 körül


etető

[link]

nekem ilyen van,nem boritják ki,hiába könnyű műanyag,de jó a kialakitása,rá tudnak mászni


de van kerámia is,pont vmelyik nap láttam,még malacka is van ráfestve

[link]


a petnetes oldalon ha megnézed,van malacnak való mászkáló játék,odú,szénatartó gömb,meg akasztós szénatartó,meg sokminden



DE szerintem ha ennyire költeni akarsz,akkor inkább tartsd jól őket,a mindennapos zöldség,meg szárazkaja nem kevésbe kerül,2 malackám van,havi 10ezer nem elég rájuk (most egy ivartalanitás,meg gyógyszerek,már 30ezer se lesz elég a hónapra)

2010. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket, sokat segített! :-)


Jézusom ti veszitek a szénát??? :-O


Én kaszáltam még a nyáron. Vagyis sarlóztam. Szép zöldre száradt ( forgattam ) és teljesen por mentes, mert nem a földön száradt. ( nagyon jó illata vaaaan :-) )

A forgácsnak nem tudom a bolti árát.

Én a fatelepre szoktam kimenni, és egy vászon vagy nejlon zsák 200 ft. Azért szeretek oda járni, mert nem fűrész poros a forgácsuk.

2010. nov. 4. 22:54
 7/8 anonim ***** válasza:

panelban lakom,itt nincs mit lekaszálni,parkolónál van fű,nem szivesen adnám oda nekik,olyan szennyezett

Néha megyek nagyszülőkhöz falura,olyankor szedek nekik 1-2 szatyorkányit,de amugy veszem,muszáj


forgács 60literes,jól összenyomott 1500 körül van,nekem kitart sokáig,mert sokat vannak a sima padlón,heti 2x cserélem

2010. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jaaah!

Akkor aszem szerencsés vagyok.

Én a határba szedtem kutya sétáltatás közben.


Bocsi ha még kérdezek.


Szerinted egy malac és a törpe nyúl el lenne egy ketrecben?

Csak kíváncsiság miatt kérdezem.

2010. nov. 6. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!