Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek "veszélyes", ha a...

Szerintetek "veszélyes", ha a patkányomat nem rakom vissza a ketrecbe, hanem vele alszok?

Figyelt kérdés
elszökik, ráfekszem...ilyenekre gondoltam
2011. aug. 21. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, főleg elszökik...
2011. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem szökik el, dehogyis, nekem egész nap nyitva van a ketrece, este hallom ahogy rohangál, reggelre bent alszik. Nem fog elszökni, de ne aludj vele, nem egészséges!
2011. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Menjen csak vissza a ketrecébe, jobb lesz úgy :)
2011. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jó, akkor visszateszem. de olyan aranyos, ilyenkor éled fel:)
2011. aug. 21. 22:21
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Komolyan, kiengedheted, én akár le is videózom hogy egész este kint van, reggelre vissza megy, bár nekem egyedül van, de nagyon szeret kint lenni, egész nap nyitva van a ketrecajtó, reggel nem jön ki csak este, és magától vissza is meg. Botokat teszek a házba amit megkeres és behurcol, kaját is szoktam neki elrejteni, azt is beviszi, és soha nem piszkít össze vissza, csak a helyére.. De lehet hogy a tiéd nem ilyen. Az enyém Dumbo pati, imádni való!
2011. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
enyém is nagyon barátságos. egyedül van, mindig a vállamon ül, nyalogat:) csak még alig egy hónapja van meg és lehet kicsit korai. szobám ajtaja mondjuk csukva van, ha hívom odajön odajön hozzám, majd meglátom mi lesz:D
2011. aug. 21. 22:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor majd később próbáld ki, amikor már megszokott jobban, Nagyon jó amikor arra kelsz hogy kis lábak topognak a szőnyegen vagy a padlón! Amúgy én is a vállamon sétáltatom, a boltba is lemegyek vele, mindenki csak úgy néz..:D Én egy picit sajnálom hogy egyedül van, sajnos anyu nem enged társat mellé, pedig kellene, te nem sajnálod?
2011. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem láttam rajta, hogy rossz lenne így neki, szinte mindig velem van. később majd talán kap egy társat is Nyina baba:)
2011. aug. 21. 22:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Az enyém sosem fog társat kapni... pedig annyira igényli :'(
2011. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
sajnálom szegényt:( de ott vagy neki te!
2011. aug. 21. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!