Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Én nagyon szeretnék egy...

Én nagyon szeretnék egy hörcsögöt! Anya, és apa beleegyezett! És elolvastam mindent amit tudni kell és megkapom hamar! Nem kell neki vizet adni? Mert szerintem nem mert a gyümikből nyeri a folyadékot. Igazam van?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
De igen, tényleg nincs szüksége vízre, ha megfelelően kapja a lédús gyümölcsöt zöldséget. Én uborkát és almát adok neki rendszeresen, persze a többi mellett. Ebből elegendő vízhez jut.
2009. jan. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a biztonság kedvéért beteszeszek neki vizet is....Szerintem érdemes lenni beszerezni egy itatót, nem egy drága dolog...:))
2009. jan. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
10 éve vannak hörcsögeim, és nem szoktam neki vizet betenni. Főzésnél, amikor megpucolom a répát, krumlit, stb, vagy csak eszek egy almát, mindig megkapja a héját. Elég neki, a lényeg, hogy minden nap kapjon frisset. Rágni tegyél be neki valamit, az enyém most egy diót kapott, nagyon el van vele.
2009. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hát igen ha friss züldséget kap, de azért nem árt egy olyan cumis itatót betenni. semmi képpen sem tálba tegyél neki vizet hanem itatóba, abbol ö tudja szopizni.

ami fontios , hogy nahyon szeret bújni asni, érdemes terráriumba vagy olyan ketrecben tartani ahol nagyon sok rogácsot tudsz neki betenni, mert bele ássa magát.

2009. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem szükséges neki víz,ha elég sok lédús gyümölcsöt kap....de ha gondolod egy kis itatóba(kapható ilyen a kisállat kereskedésekbe)adhatsz neki és akkor ha akar tud inni.Ha meg elég neki a lédús gyümölcs,az itatót úgyse használja.Azt meg észre fogod venni.
2009. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ezt a kerdest mar en is feltettem es mindig vitat valt ki. Az en horimnek van itatoja , de nem ivott belole ezert tettem del en is a kerdest.

A valaszt maga a hori adta. Adok neki zoldseget/gyumolcsot, de sokszor utazom, ezert neha nem jut eppen hozza, ezert van bennt az itato. Amikor ugy gondolja szomjas , mert nem jutott eleg nedvesseghez a zoldsegekbol. Kiszolgalja magat az itatobol!

kb. 300 ft egy olyan itato,szerintem nem egy draga dolog,a "biztonsag" kedveert szerezz be egyett!

2009. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az enyémnek is van, nagyon sok gyümit kap, mégis nagyon sokat iszik!


Rakj be neki!

2009. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek hasznos volt!:) És további jó hörizást!:D
2009. jan. 8. 19:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi és a másik kérdésre is válaszolnátok?:D
2009. jan. 8. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!