Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Direkt csinálják? (Kérdésed...

Direkt csinálják? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Végig olvatsam most a kérdéseket és egy csomónál volt, hogy lány-lányt kértek, de fiú-lányt kaptak... Mi velünk is ez történt ! (Csak deguval) Az állatkereskedésesek direkt csinálják, hogy több állatuk legyen?Most 5 degunk van és q*va nagy az esélye, hogy még egy alom lesz -_-" Nem értem...
2010. nov. 8. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az állatkereskedésben nem értenek hozzá azok a "profi" eladók..ugyanazok dolgoznak ott akik a tescoban pakolják a polcot, semmi hozzáértéssel..


Szerintem nem direkt csinálják, mert abban semmi haszon nincs ha másnál szaporodik az állatka, mivel az neki csak "konkurencia"..

2010. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem értenek az állatokhoz sajnos. Én is ma voltam állatkereskedésben egeret venni. Mondtam az eladónak, erre hívta a másikat, hogy ő jobban ért hozzá. De a másik is csak állt, hogy ő se biztos benne, csak mintha azt hallotta volna, hogy a fiúknál nagyobb a p*nisz-végbélnyílás távolság. Akkor megkérdeztem, hogy én, aki értek is hozzá, benyúlhatok-e az állatokhoz. Mert ugye általában állatkereskedésben ezt nem szeretik... De megengedték. Mondjuk itt legalább jó volt, hogy az eladó, aki félig-meddig tudta, hogy mi van, érdeklődő volt, így meg tudtam mutatni neki, hogy mit nézzen legközelebb.
2010. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!