Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hazi patkany nem vonza...

A hazi patkany nem vonza magahoz a kint elo patika?

Figyelt kérdés
Csak kivancsi vagyok.... XD
2010. nov. 9. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném :D

Hacsk nem adsz neki egy mikrofont,hogy hívja a többieket egy nagy bulira :D

2010. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt két házi patim, hát tudtak csipogni egymásnak és akkor odajött egyik a másikhoz, de csak akkor ha ilyen fél órára engedtem ki.


Aztán volt hogy szabadon lettek engedve hosszabb időre, azaz nem figyeltem rájuk és mindkettő eltűnt.


Az egyiket hamar megtaláltam a hűtő tetején, de a másik a ruhás szekrénybe költözött, meg akartam fogni, akkor meg bemet a radiátor mögé, és onnan 3 napig nem tudtam kicsalogatni.


Szal azt akarom mondani, hogy hiába raktam ketrecbe az egyiket, nem ment hozzá vissza a másik. Le se xarta hogy a társa hol van és mit csinál, ő tök jól elvolt egyedül a lakásban szabadon.

2010. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
attól függ hogy kertesházban élsz-e...mert ha igen és volt már rá példa hogy beszökött akkor érzékeli a patijaidat és nem árt ha jól elvannak zárva tőlük hogy véletlenül se menjen be hozzájuk, egyépként meg nem vonzzák, mivel nemhinném hogy kintről a föld alól érzi hogy bent de jó kis patijányok vannak :D
2010. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
D
2010. nov. 17. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!