Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 1 vadászgörényem tegnap...

1 srác kérdése:

Van 1 vadászgörényem tegnap kaptam hogyan szoktasam le a harapásról?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam 1 vadászgörényt és ki is volt engedve nincs nagy gond vele csak amikor ki van engedve nem engedi hogy megsimogasam csak akkor mikor eszik.szóval harap meg is harapot hogyan szoktasam le a harapásról könnyen és hogy ne harapjon meg XD?
2010. nov. 26. 18:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és a göri Fiú:d
2010. nov. 26. 18:56
 2/17 anonim válasza:
1 napja van meg neked a görid, idegen még neki a helyzet, még minden új neki, majd megkedvel :D meg kell szoknia az új helyzetet
2010. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hello kösz válaszod lécci további válaszokat:D
2010. nov. 26. 19:46
 4/17 anonim válasza:
Ha megakar harapni akkor az orrát dörzsöld meg...
2010. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
kösz további válaszokat:D
2010. nov. 27. 15:14
 6/17 anonim válasza:

[link]


Olvasd, olvasd, olvasd, az egész oldalt ha kell többször is! Ne legyél felelőtlen göri gazda!! :)


www.feketegabariella.hu itt is segítenek ha kell!!

2010. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

előző vagyok :)


www.feketegabriella.hu

2010. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok felelötlen el keztem leszoktatni ha nem jácik engedi hogy kézbe vegyem akkor nem harap de ha jácik harap szóval erröl nem tom leszotkatni:D
2010. nov. 29. 21:29
 9/17 anonim ***** válasza:
ugye utánanéztél a göritartásnak??
2010. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Még új neki a hely ahhoz kell először idő míg megszokja közben a te szagodat is.És én úgy tudom hogy rengeteg foglalkozást igényelnek mert nagyon könnyen elvadulnak és ha elvadult egyszer (miután megszokott) már nem lehet sosem maradéktalanul kézhez szoktatni ezért attól is függ hogy kölyök-e vagy már idősebb.Kitartást hozzá hogy fokozatosan megkedveljen
2010. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!