Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Help! Félek hogy meghal Megölik?

Help! Félek hogy meghal Megölik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy még Októberben születtek degukölykök a családba. Most 5 hetesek és 3 naposak. Na az van, hogy az egyik felnőtt minden áron meg akarja ölni az egyik kicsit!!! Nem tudom miért... lehet nem életképes... de féltem szegényt! Ül most egymagába a legfelső fokon , egy másik kölyök meg fenn csipog a házba , a harmadik meg anyuci mellett ül (vagyis a degumama mellett). Van egy anyuci kedvence meg egy másik, akit ki akarnak nyírni? Már gondolkoztunk, hogy a kicsket (vagy legalább 2-őt) átrakunk egy másik ketrecbe, mert a végén meghal. Szegényt most is tépik :'( Vagyis csipognak és közben zengg az egész ketrec, mert "terminátort játszanak" ... vagyis minden t levernek ami bennt van és nekimennek a másik degunak. (Úgy értem megtáamdják) Mit tudnék tenni, hogy nehogy megöljék?
2010. nov. 26. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
öld szét az erőszakos disznaját
2010. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha-HA... Azóta csipog az egyik, így alduni se fogok tudni
2010. nov. 26. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem szeded szét őket?
2010. nov. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert félek, hogy megfáznak a picik. Elég hideg van 20 fok ( a házba, melegebb nem is lesz... ez másik téma) és elfogyott a szénájuk ( Kb 3 órával ezelött )... most a másik szobába vannak, és csöndben,.... ez nem értem , léehet a szobám nem tetszik nekik? 8Az én szobám a leghidegebb, amibe most vannak ott 22 fok van )
2010. nov. 26. 23:36
 5/6 anonim ***** válasza:

És nem tudsz betenni neki mást? Amiben el tudnának bújni?

Mit tom... rongyokat vagy valami hasonlót?

Holnap meg nyitva van minden és tudnál venni nekik szénát.

2010. nov. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csinald azt hogy rakd a két kiskölyköt az anyukajukkal egy masik ketrecbe. Aki meg szétt akarja tépni őket, azt meg hagyd abba a ketrecbe, és mikor felerősödnek a kicsik akkor visszarakhatod őket.
2010. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!