Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyit kér az állatorvos...

Mennyit kér az állatorvos azért hogy reszelje/vágja le a patkány fogát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Patkány,mint háziállat?
2010. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos ár kérdésében nem tudok nyilatkozni, de a legegyszerűbb ha felhívsz néhány környékeden élő dokit és majd ők megmondják) Én szerencsés voltam, egy olyan állatorvost találtam pár hívás után, aki lelkiismeretes és ért is a patkányokhoz, valamint -ez sem utolsó szempont- nem kér pénzt a vizsgálatért, csak a kezelésért. Józanul végiggondolva nem kellene, hogy sokat kérjenek el egy ilyen beavatkozásért, de van olyan is aki csak azért elkér 4000 ft-ot, hogy ránéz a patira..de még semmit nem csinált. Sajnos annyit és arra kérnek el amire akarnak, ezért azt javaslom, hogy hívj fel pár dokit és konkrétan kérdezz rá, mi mennyibe kerül és mennyiért végezné el ezt a fogápolásos dolgot.

Minden jót a patinak:)

2010. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
sokat jártam dokihoz a patkányommal aki nem tudta koptatni a fogát mert ferdén nőtt, eleinte 500 ft-ot kért, később már semmit, hiszen csak egy nyisszantás az egész neki.
2010. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. nov. 29. 23:33
 5/5 anonim válasza:
0%

az a leghülyébb kérdés

fogj egy reszelőt és reszeld le

2010. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!