Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel etetitek a vadászgörénye...

Mivel etetitek a vadászgörényeteket?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a macska táp is jó neki, ez igaz? És milyen almot raktok be neki, sima macska almot vagy vadászgörény almot? Mi a különbség köztük?
2010. nov. 27. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


a Magyar Vadászgörény Klub oldala.


Amúgy :

Nekem görim nincsen, de tudom hogy csak macskatáp nem jó neki. Én láttam külön Ferret tápot.Alomból meg nem tudom.

2010. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Igen, a macska táp is jó ! Én azt is adok neki, de csirkemellet is kap meg májat is. (ezeket nagyon szereti,mármint mell,máj) csak alaposan mosd meg !!!

sokféle tápot próbáltunk pl:van egy kristályszerű, átlátszó alom azt szerintem ne vegyél mert ha véletlenül beviszi oda először a kajáját akkor rátapadnak ezek a szemcsék és ez nem tesz jó a gyomrának és a fogainak semm(lehet h megtudja rágni de azért vigyázni kell vele, de inkább görény almot vegyél. De nem hiszem hogy olyan nagyon sok különbség lenne köztük !!! [VIGYÁZZ RÁ] :)

2010. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azt még hozzá teszem az előzőhöz, hogy sertést semmiképpen NE addj neki !!!!!! (erről felismersz,hogy ki írta [vigyázz rá] :) ).
2010. nov. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. nov. 28. 14:40
 5/5 1 srác ***** válasza:
bármilyen húst adhacc neki kivétel SERTÉS!mert felfujodik kis csemegét is adhacc neki csirkés sárga répás bébiételt szeretik bolondulnak érte:D
2010. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!