Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segitseg! Mit tegyek a horcsog...

Segitseg! Mit tegyek a horcsogom megbetegeedett? Bovebben lent

Figyelt kérdés
alig eszik,allandoan alszik a megszokottnal tobbet. Ha elindul jarni allandoan esik el. Mi lehet a baj? es hogyan segithetek neki hogy meggyogyuljon?
2010. nov. 30. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Valószínű, hogy már túlzottan öreg...
2010. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az állatorvoshoz is elvihetnéd. És jobbulást a hörinek :((
2010. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Először is: Nézd meg ,hogy dagibb e mint volt másodszror: Mennyi idős! Harmadszor: nem lehet hogy eltört a lába, vagy megrándult!! De ha nem javul és nem öreg akkor keresd fel holnap az állatdokit!!!
2010. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most december 26an lesz 1 eves. A labat nem volt hol eltorje. Elvinnem allatorvoshoz de nincs sajnos a kozelbe. kb 30 kmre van allatorvos.
2010. nov. 30. 19:15
 5/9 A kérdező kommentje:
amugy hogy erted hogy gagyibb?
2010. nov. 30. 19:16
 6/9 A kérdező kommentje:
ja felreertelmeztem. bocsi. nem dagibb sot ugy vettem eszre mindha lelenne fogyva.
2010. nov. 30. 19:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Én akkor is elvinném állatorvoshoz, ha 30 km-re van! Lehet, hogy ezen múlik a kis élete.
2010. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok képzeld kb az enyém akkor lesz egy éves!! De az más mert az barátnőmnek az egyik hörije 3 a másik 6 hónsposan halt meg!
2010. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na elírtam utólsó előtti aki a dagit irta
2010. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!