Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikorra varhatom a horcsogom...

Mikorra varhatom a horcsogom eltavozasat?

Figyelt kérdés
A horcsogom tavasszal lesz 2 eves. Egy arany normalis horcsog aki fajtajakoz kepest nem a legkisebb. Napi 20 orat alszik es nincs nagyon vele gond. MIt szoltok mikor fog elmenni mer nagyon szeretem es ugy erzem fel kell keszuljek.
2009. okt. 30. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
hát akár még egy évet is élhet, de sose lehet tudni vannak kivételek van amelyik 4-5 évig is elél
2009. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első nem jól írta.Rengeteg hörcsögöm volt,és van is.A hörcsögök élettartalma 2-3 év...

Nagyon ritkán élik meg a 3-dik évüket.2 évesen tisztes öreg kis állatka lett belőle.(ha jól megnézed,már ősznek kell lennie pár helyen)Ilyenkor már többnyire csak esznek,és alszanak.Sajnos felkészülni nem fogsz ,mert most már bármelyik nap ébredhetsz arra,hogy a kisállatod szépen végleg elaludt..Nekem a legöregebb hörcsögöm 2,5 éves volt.Vigasztaljon az a tudat,hogy a hörcsögök nem ismerik a halálfélelmet.Ők az egyik olyan állat aki nem szenved csak elalszik..

2009. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen
2009. okt. 30. 12:07
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a tanacsot es azt is amilyen gyonyoruen leirtad...csak nagyon felek hogy egyszer csak nem fut ki a hazikojabol hozzam mikor odamegyek, nem fogja meg a paprika darabot, nem ugral hogy vegyem ki. Nagyon szeretem ot es felek hogy majd egyszer nem fog felebredni.
2009. okt. 30. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.Én is imádom a hörcsögöket,és minden kisállatomat nagyon megsirattam.Egy nap amikor mentem etetni,már nem jött csak szépen "aludt"Ilyenkor tényleg az vigasztalt,hogy csendben,szépen halt meg.A csuklyás patkányaim szegénykéim mindig valami daganatos betegségben haltak meg..(tenyésztett állta,és hordozza magában a daganatos betegségeket.nem hiába patkányokon kísérleteznek)

Volt olyan patkányom akit nekem kellett már elvinnem az orvoshoz elaltatni,mert fájdalmai voltak..A hörcsögeim sosem szenvedtek..Ilyenkor,hogy ne érezd a hiányát próbálj meg egy újabb kis hörcsögöt beszerezni.Hidd el ő fog neked örömet szerezni...

2009. okt. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom. ez mar a harmadik horcsogom es en is mindeggyiket nagyon megsirattam es mindig ugy ereztem hogy en vagyok a hibas. nagyon fajt es meg most is neha odamegyek a nagy fahoz ahova eltemettem oket es viszek egy szal viragot.
2009. okt. 30. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én hörim valamivel több mint 3 évesen ment el.
2009. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 FranCicu válasza:
helo az en horcsogom sinten 3evesen ment el multev decembereben ..
2011. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!