Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért halt meg ennyi hörcsög...

Miért halt meg ennyi hörcsög nálunk?

Figyelt kérdés

5 dzsungáriai törpehörcsög halt meg eddig nálunk,pedig rendesen voltak tartva,etetve,itatva.

Nem voltak öregek,és amikor vettük egészségesnek tűntek.

Nem egyszerre haltak meg,de haláluk előtt semmi bajuk nem volt,tehát nem betegeskedtek(kivéve egy).

Valami betegség lehet?Az 5 közül kb. 2 ha elszökött és nem valószínű hogy olyat evett, mert hamar meglett.


2010. dec. 8. 20:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mitől...

Amikor láttátok az anya hulláját, akkor amelyik megette a fejét, mit csinált??

2010. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
hát ehhez no comment
2010. dec. 8. 22:21
 23/34 A kérdező kommentje:
én úgy láttam, hogy nyalogatta, ott ahol ette, elég durva volt, ja igen elfelejtettem mondani, hogy a másik is így járt, az egyik amit 1 hónapja vettem, ő a tesójával volt összetéve
2010. dec. 8. 22:24
 24/34 A kérdező kommentje:
úgy értettem...ott ahol ELŐTTE ette, amikor megtaláltam akkor csak nyalogatta, bocs este van már
2010. dec. 8. 22:26
 25/34 anonim ***** válasza:

hmmm...

Ha csak nyalogatta, nem biztos, hogy ő okozta a halált és ilyen agresszívak...

Ugye az állatok a sebet szokták nyalogatni, ha jól tudom, mert a nyál fertőtlenít...

2010. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
De amelyik evett, az utána nem volt furcsa??
2010. dec. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Figy, szerintem onnan ahol vettetek hörit ne vegyél többet, aztán majd meglátod mi lesz. Szerintem fertőtlenítsetek ki mindent a biztonságért! Ha mégegyszer megtörténik ez, akkor már baj van, nagy. De menj aludni, késő van, ha fáradt vagy, megyek én is:) Jó éjt és tényleg ne aggódj:)
2010. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
nem volt furcsa, de akkor tuti, hogy nyalogatta amikor megláttam, előtte meg ehette, mivel máshogy nem tűnhetett el szegénynek a fél feje
2010. dec. 8. 22:56
 29/34 A kérdező kommentje:
nem aggódok, csak annyira elszomorító, hogy nem tudom, hogy mitől van, rosszul tartom őket esetleg? vagy tényleg a kereskedéssel van valami? nah mindegy én is megyek aludni jóéjt és köszi a segítséget
2010. dec. 8. 22:58
 30/34 anonim ***** válasza:
Hát szívesen, ha valóban tudtam segíteni. Egyébként nem hiszem, hogy veled van a baj. Eddig sem voltak ilyen problémáid a hörikkel, gondolom.
2010. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!