Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi éri meg jobban görény...

Mi éri meg jobban görény vásárlásnál?

Figyelt kérdés
Örökbefogadás,boltban, vagy tenyésztőtől való vásárlás?Ez allat értem az egészségügyi gondokat stb.(Én személy szerint nem nagyon vennék boltban:S)
2009. jan. 20. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A boltban vásárlást sokan azért nem szeretik / ítélik el, mert sokszor rosszak a tartási körülményeik, nem adnak megfelelő tájékoztatást az állatról és annak igényeiről, valamint hogy nem nagyon lehet tudni az állat származási helyét. Ezzel együtt biztosan vannak megbízható helyek. A tenyésztő a legmegbízhatóbb, de sokszor a legdrágább is - viszont nem veszel lutrit, mert hozzá mindig fordulhatsz tanácsért (is). Örökbefogadhatóban pedig sok a kicsit zizzent göri, az esetleges nemfoglalkozástól vagy sok gazdától. ( persze ki lehet fogni aranyosakat is)
2009. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A boltban vásárolt állatok vadabbak mint a tenyésztőknél.De én egyszer tenyésztőnél vettem és nem foglalkozott a kicsikkel vadak voltak!
2009. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem minden állat vadabb ami boltból van.
2009. jan. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igaz nekem dzsungáriai törpehörim van kereskedésből vettük

egészséges és szelíd!!!

2009. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó!És a höri ki van vizsgálva betegségek ellen hogy ilyen biztos vagy benne hogy nem beteg??
2011. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!