Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Japán táncoló egér hány évig él?

Japán táncoló egér hány évig él?

Figyelt kérdés
kevesebbet mint a hörcsög?
2010. dec. 11. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam 2 és fél évig éltek. A hörcsögöt nem tudom.

De az egérkék nagyon aranyosak. Csak ajánlani tudom, és nem is nehéz tartani őket. Nem büdösek stb. Csak ne tegyél össze hímet meg nőstény, mert állati gyorsan szaporodnak. :)

2010. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én egy táncoló majmot szeretnék olyan is van?
2010. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ok,köszi!Most nem tudom hogy lesz mert vagy lesz egy lány tengerimalacom(már van két fiú)és ak lesz egy tenyészetem vagy lesz egy pár kis egérkém....NEM TOM!!!!!!segítsetek, melyik legyen egér vagy t.malac tenyészet?????
2010. dec. 11. 11:33
 4/9 Platypus ***** válasza:
Malac. A táncoló egereknek defektes az egyensúlyérzékük, azért táncolnak mert nem tudják merre van az egyenes. Inkább tarts egészséges malacokat.
2010. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ok köszi!Most fésültem meg az egyiket.(A neve Nudli és texel fajtájú):o)
2010. dec. 11. 15:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Az egerek és a hörcsögök 2-3 évig élnek, a tengerimalacok 6-8 évig.

Szerintem t.malacot tenyéssz (én mindkettőt tenyésztettem). Az egerek nagyon szaporák(egyszerre 10-et is ellenek, és ahogy felnőttek általában az anyjuk újra vemhes), a tengerimalac csak 3-at ellik , viszont az ő kicsinyei nyitott szemmel, szörösen jönnek a világra, és egyből szaladgálnak, nagyon aranyosak.

A két hím t.malac viszont verekedni fog a nöstényért!

2010. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2010. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem valami sokáig,a hörcsögnél kevesebb ideig!! Nekem volt 2. Általánosan csak 1-2 évig élnek,de onnan tudod,hogy ha már a halál közelében van akkor felborzolódik a szőre és többet alszik
2011. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De 2 fiút ne vegyetek,mert azok összeverekednek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De én ajánlani tudom őket,mert nagyon aranyosak,főleg amikor körbe körbe szaladgálnak
2011. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!