Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért táncol és ugrál mindig,...

Sberci kérdése:

Miért táncol és ugrál mindig, egyfolytában a "japán táncoló egér"?

Figyelt kérdés
Én azt olvastam, hogy azért táncol, mert rossz az egyensúlyérzéke.DE szerintem nem azért, mert akkor nem futkározna egyenesen előre.
2011. jan. 30. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
talán azért mert japán táncoló egér?-.-
2011. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Olyamit olvastam, hogy olyan egerek, ahol nem csak a bundájuk foltos, hanem a fülszőreik is. Ezért nem működik rendesen az egyensúlyérzékük, és a hallásuk sem jó.
2011. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
A japán táncoló egér,nek, tényleg rossz az egyensúlyérzéke, nígyon rossz. És néha azért megy egyenesen, mert az ősei, rendesen mentek, és maradt ebből a természetéből is. Igazából betiltották, hogy ezt árulják kisállatkereskedésekben, és csak egy két bolt árulja. Nagyon rossz nekik. igazából elszédülnekk, de nem tudják abbahagyni. Ez állatkínzás a javából. Ezért tiltották be, az árulását. Cukik meg minden de én soha nem vennék, annak tudatában, hogy tudom milyen rossz nekik!!
2011. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
az egyensúlyérzékük is rossz, ráadásul tökéletesen süketek. genetikai hiba, de a tenyésztőknek megtetszett.
2011. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

"Igazából betiltották, hogy ezt árulják kisállatkereskedésekben, és csak egy két bolt árulja."


Ez nem igaz, nem tiltották be, csak kevés van belőlük az országban, ezért nem mindig van a kereskedésekben.


"Nagyon rossz nekik. Igazából elszédülnek, de nem tudják abbahagyni."


Rossz egyensúlyérzékkel hogy szédülnének el? Megnyugtatlak, nem fáj nekik, nem rossz nekik. Nekik ez a normális. Mivel nincs viszonyítási alapjuk, nem tudják milyen lenne az életük, ha nem forognának folyton. És de, abba tudják hagyni, ismertem olyan táncolóegereket, akik képesek voltak megtanulni a mókuskerék használatát. (Ahhoz az kell, hogy tudjon egyenesen előre futni.)


"Ez állatkínzás a javából. Ezért tiltották be, az árulását. Cukik meg minden de én soha nem vennék, annak tudatában, hogy tudom milyen rossz nekik!!"


Nem rossz nekik. Ennyi erőből ne igyál tejet, mert szegény teheneket arra tenyésztették, hogy tejet adjanak és milyen rossz lehet nekik, tiltakozz a tartásuk ellen azzal, hogy nem fogyasztasz tejterméket. Ne tarts kutyát, mert szegéy már nem farkas és milyen rossz neki, hogy soha nem is lesz normális farkas. Vagy legalábbis a "zsebkutyák" biztosan nem.

2011. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na ne már előző, te tényleg ennyire vak és buta vagy?

"Ez nem igaz, nem tiltották be, csak kevés van belőlük az országban, ezért nem mindig van a kereskedésekben."

Én kiskoromban tartottam, havonta született olyan 5 utód. Miért ne lenne belőle basszus?

Az meg hogy egy mesterséges beavatkozás miatt nincs egyensúlyérzékük, folyton szédülnek, alig látnak valamit, nincs mozgáskoordinációjuk szerinted nem rossz nekik, az nevetséges.

A tehéntejről megfogalmazott elméleted szintén sületlenség, mert a tehénnek egyrészt nem fáj a tejadás, másrészt haszonállatokról van szó, nem hobby állatokról. Amiket itt összehordtál, teljes sületlenség...

2011. febr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, és a kutyának sem származik hátránya abból, hogy már nem farkas, sőt. Nem sebészi műhiba által lettek kutyák, és nem életképtelen egyedek. (Mert ugye a táncolóegér nem él meg a szabadban).
2011. febr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Betiltották. Szerinted miért mondja ezt mindenki?
2011. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én itt a környéken akárhány állatkereskedésbe bemegyek, kapok táncit. Mind törvényellenes lenne? :/
2011. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

De bassszus hogy lehettek ilyen hülyék?A tenyésztők pontosan tudják,hogy nem fáj nekik semmi,ti közemberek viszont gondoljátok hogy fáj nekik,ergo a gondolom és a tudom között nagy a különbség!!!!

És Én TUDOM hogy nem fáj nekik!

2011. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!