Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tudtok a chudleys kutyaele...

Mit tudtok a chudleys kutyaeledel-röl?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra,beltartalomra,véleményekre vagyok kíváncsi.
2010. dec. 12. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Tennél be linket?

Én még a nevét sem hallottam soha.

2010. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyit találtam a saját oldalukon kívül....én még nem próbáltam, bevallom őszintén, nem is hallottam róluk,talán kicsit nagyobb marketing kéne nekik :)


CHUDLEYS - minıségi vadászkutyatápok Angliából, most már

Magyarországon is

Újdonság:

Köztudott, hogy az angolok elıszeretettel specializálódnak bizonyos dolgokra, hogy az

adott területen a legjobb eredményt érhessék el. Nincs ez másképp a kutyatápok terén

sem: a nagymúltú Dodson & Harrel cég által gyártott Chudleys kutyatápok

kifejlesztésénél a vadászkutyák speciális igényeit vették figyelembe. Az eredmény egy

kiváló minıségő, megfizethetı árú táp lett, melyet nemcsak vadászok és

vadászkutyások tízezrei igazolnak vissza, de még az angol királyi udvar is, hiszen a

Chudleys kiérdemelte a megtisztelı hivatalos beszállító címet.

2010. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyit biztosan hogy nem kisemlősöknek való...
2010. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A táp pontos összetételét nem találtam az oldalon.
2010. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,ma kaptam egy tájékoztató füzetet és egy próbacsomagot,de összetevők még a sok oldalas füzetben sincsenek feltüntetve (csak a fehérje,zsír,stb.%,ami a honlapjukon is rajta van)A próbacsomag aszongyahogy: kistestű,mozgékony kutyáknak való,összetevői: csirkehúsliszt(24,4%),búza,kukorica,szójabab,takarmánybúza,csirkezsír,csirkemáj,kálcium-difoszfát,élesztő,cukorrépa pép,kukoricaglutén,kálcium-difoszfát,alga,feketeribizli kivonat,kurkumin.(a kálcium-difoszfátot nem én írtam kétszer,így volt rajta.És azt se tudom miért kell bele külön búza és takarmánybúza)

A tájékoztatóban hangsúlyozzák,hogy nem használnak génmódosított összetevőket,és hogy a termékek többségében nincs mesterséges színezék,ízfokozó és tartósító.Egyébként rengeteg félét gyártanak belőle,a legtöbb fajtából van 2,5 és 15 kilós. A 2,5 kilósból a legtöbb 2200 Ft, a 15 kilósok többsége 9900,de van,amelyik kicsit olcsóbb,vagy drágább.

Hát nem tudom...A kutyám a próbacsomagot befalta,de ő bármiért odavan,amit meg lehet enni,több tapasztalatom nincsen.

2011. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én válogatós kutyám is imádja.
2011. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
www.chudleys.hu/
2011. jan. 30. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!