Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az gond, ha hiányzik a hörcsög...

Az gond, ha hiányzik a hörcsögöm szőrének egy része?

Figyelt kérdés

Semmi sérülés nincs rajta, tegnapelőtt vettem őket. A lánynak a füle mögött egy sávban szinte nincs szőre, illetve növésben van, vagy a bőre látszik, igazából nem tudom, mert megsimogattam, és puha, selymes volt, mintha szőr lenne, nem bőr tapintása volt. Elég virgonc, nem túl szelíd, néha bepunnyad, de amúgy állandóan a mókuskereket hajtja. Seb nincs azon a részen, sem sehol. A mancsán sem érzek, bár megnézni nem engedi.

Szerintetek van valami baja, vagy még az állatkereskedésben verekdtek össze a társaival? Vagy csak én parázom túl?


2009. jan. 21. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen az lehet, hogy volt egy kis verekedés amíg többen voltak együtt. Ha nem látsz friss vagy régebbi sérülést akkor nem lesz gond, ki fog nőni a szőr ott is. Esetleg addig adj neki sok vitamindús kaját (meg persze mindég).
2009. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem látok semmi sérülést, csak ott rövidebb a szőr, vagy nincs is, nem tudom, nem igazán nyugszik meg:) Egyébként semmi sérülést, rendelleneset nem látok rajta, csak ez aggaszt.
2009. jan. 21. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
gond? Nem. Miért,az gond ha egy embernek nincs keze?
2009. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy látod hogy növésben van a szőr, valószínű hogy egy begyógyult sérülés helye, akkor nincs vele különösebb teendőd, valószínű kinő majd újra a szőr. Nekem az egyik lány hörimnek mindkét füle mögött gyérebb a szőre születése óta, olyan mint aki őszül és kopaszodik:)
2009. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószinű nem probléma de ha dagi a hörcsög akkor lehet hogy a táplálkozással van gond mert a tul sok növényi zsír foltokbann ször hullást okozhat a rágcsáloknál "Pl:Túl sok tökmag il. napraforgómag" figyeld tovább és ha nem múlik akkor diéta sok friss lédús zöldség "EZT NE ADD NEKI: bab borsó (burgonya max. főve) hagyma citrom (narancs mandarin mehet de ugy is csak elpazarolja )Egyébként rengeteg szak irodalmat találsz a neten a hörikkel kapcsolatbann ajánlom figyelmedbe!!
2009. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, végig olvastam mindent, amit a neten találtam, még mielőtt megvettem volna őket. Nem hullik tovább, azon a kis darabon hiányzott neki, de az is visszanövőben van:)
2009. jan. 23. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!