Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 különböző kérdés de egybe...

2 különböző kérdés de egybe ha nem gond.1. Mivel tudom a hörimnek kifejezni hogy mennyire szeretem és hogy tudnék vele többet foglalkozni? 2. Elkaphatja hörcsögöm tőlem a betegséget?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

2.) Elvileg nem kaphat el tőled semmit, de azért persze nem illik az állatkádra rátüsszenteni.

1.) A hörcsögök nem feltétlenül szeretik a dögönyözést és a simogatást. Ha kedveskedni akarsz neki, adj neki hörcsögnek való finomságokat, gyümölcsöt, szárított gyümölcsös jutalomfalatot (tudom ajánlani a teljesen natúr szárított banánt), vagy pitypangot (az enyém imádja), esetleg pár szem szotyit (de azzal vigyázni kell, mert hizlal). Nap közben ne zargasd, mert pihenget, este, mikor a legaktívabb, vedd ki, simogasd egy kicsit, de ne erőltesd, ha menni akar, hadd járkáljon rajtad. Ebből érezni fogja, hogy szereted őt.

2011. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!