Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Prüszköl a degum, mit tegyek?

Prüszköl a degum, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre, hogy az egyik degum tüsszög, néha ilyen krákogósan. Nincs hideg a lakásban, 18-20 fok között van a hőmérséklet. Mit tudok csinálni?
2010. dec. 15. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de nagyon édi lehet.Felvehetnéd videóra.Amugy jobbulást neki,gondolom egy állatorvos nem ártana.
2010. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát amikor csak néhányszor tüsszögött, akkor én is mondtam, hogy jaj de édes.:D De mostmár inkább megijedek, hogy ennyit tüsszög. Anyám nem akarja az állatorvost fizetni :S
2010. dec. 15. 11:36
 3/8 Catz ***** válasza:
Lehet, hogy a forgacstol prüszköl. Nezd meg, hogy nem poros-e. A masik degu nem prüsszög?
2010. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem poros. A másik degu 1x-2x tüsszögött eddig. De megfigyeltem, és amelyik sűrűn tüsszög, sokat gubbaszt egy helyben.

Enni mindkettő eszik.

2010. dec. 15. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs huzatban? Attól megfázhatott.
2010. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A szobám ajtaja mellett voltak, de sosem volt huzat. Lehet attól is megfázhattak, ha ki-és bejöttem a szobába? Már áttettem őket.
2010. dec. 16. 10:30
 7/8 anonim válasza:
Nem biztos hogy ez ugyanaz a prüszkölés, de nekem is vannak deguim és olyankor szoktak így csinálni, ha idegesek vagy unatkoznak és ki akarnak jönni. Azért gondolom egy állatorvos sosem árt..
2010. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azért prüszköltek vagy tüssszögtek mert a forgács túl poros volt a forgács és beszippantották állat orvos mondta és akkor átváltottam egy másik forgácsra.
2011. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!